9 powodów, dla których warto dołączyć do nas w Oslo dla MyHeritage LIVE!

Komentarze

Nasza pierwsza konferencja dla użytkowników, MyHeritage LIVE, odbędzie się już za 6 tygodni, w Oslo w dniach 2-4 listopada 2018 roku. Konferencja jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o MyHeritage.

Nadal możecie skorzystać z naszej zniżki na Early Beard , dostępnej do 24 września 2018 roku!

Zarejestruj się teraz!

Oto dziewięć innych powodów, dla których uważamy, że powinieneś dołączyć do nas w Oslo!

1) Przygotowaliśmy atrakcyjny program z rozmowami z pracownikami MyHeritage i światowej sławy ekspertami w dziedzinie genealogii i DNA. Dowiedz się więcej o naszych rozmówcach tutaj. Oto kilka słów od Geoffa Rasmussena, jednego z naszych prelegentów:

2) Skorzystaj z okazji i poznaj swoje norweskie dziedzictwo. Odwiedź stoiska na MyHeritage LIVE z Slekt og Data / Norweskim Towarzystwem Genealogicznym, Norsk Slektshistorisk Forening / Norweskim Towarzystwem Genealogicznym oraz Genit AS. Zachęcamy również do odwiedzenia Archiwum Narodowego Norwegii. Archiwum Narodowe Norwegii obejmuje Archiwum Narodowe w Oslo i osiem regionalnych archiwów państwowych w całym kraju.

3) Odkryj naturę w Oslo, pospaceruj po tutejszych lasach, które znajdują się niedaleko centrum miasta.

4) Oslo oferuje ciekawe życie kulturalne. Istnieje wiele ekscytujących muzeów do odwiedzenia. To miasto posiada również jedną z najbardziej ekscytujących scen muzycznych w Europie. Będąc w Oslo na konferencji, pamiętaj, aby wziąć udział w Oslo World Music Festival, który odbywa się w tym samym czasie.

5) Podziwiaj wybitną, nowoczesną architekturę w całym mieście.

6) Korzystaj z tanich przelotów i zakwaterowania, podróżując poza sezonem. Sama konferencja odbędzie się w hotelu Radisson Blu Scandinavia w Oslo w Norwegii. Hotel położony jest w centrum Oslo, w pobliżu Pałacu Królewskiego i jego wspaniałych ogrodów.

7) Rozkoszuj się smakiem kuchni nordyckiej w wielu tętniących życiem restauracjach, kawiarniach i barach. Wypróbuj trzygwiazdkową restaurację Michelin oraz słynną Maaemo, w którym używane są wyłącznie norweskie składniki!

8) Dowiedz się, skąd pochodzą pracownicy MyHeritage, a także posłuchaj przemówienia założyciela i dyrektora generalnego Gilada Japhet.

9) Poznaj innych użytkowników MyHeritage z całego świata.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem na MyHeritage LIVE, w dniach 2-4 listopada 2018 roku. Zarejestruj się już dziś, aby zarezerwować miejsce!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony