Podziel się z nami historią rodzinną!

Komentarze1

Od wspomnień rodzinnych, historii odnalezionego przodka, historii starego listu, emigracji krewnych, lub odnalezienia przodków z naszą funkcją Smart Matches czy Record Matches – na naszym blogu, na przestrzeni lat ukazało się wiele, chwytających za serce historii od naszych użytkowników. Dziękujemy za tę rzetelną pracę, dzielenie się z nami osobistymi odczuciami i historiami!

Chcielibyśmy znowu zachęcić Was do przesyłania nam Waszych historii (wraz ze zdjęciami). Opublikowane wpisy zostaną nagrodzone 1 roczną subskrypcją PremiumPlus i subskrypcją na dane! Zachęcamy Was do przesyłania ich na adres e-mail: katarzyna@myheritage.com

Jak mówi nasz użytkownik Pan Andrzej z Sandomierza: Zainteresowanie historią własnej rodziny przychodzi z wiekiem. Najczęściej wtedy, kiedy odeszli już Ci, którzy mogliby być dla nas źródłem szczególnie cennych informacji. Im później zaczniesz pisać tę historię, tym trudniej będzie ci osiągnąć efekt, który zadowoli ciebie i twoją rodzinę…

Starajmy się, aby nasze historie rodzinne nie uległy zapomnieniu! Wierzymy, że dzielenie się historiami inspiruje, zachęca i dodaje energii do dalszej pracy!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Krystyna


    10 grudnia, 2018

    Czekam na odpowiedź na pytanie co mam zrobić jak nie mogę się zalogować na stronie MyHeritage Polska bo hasło jest nieaktualne a zmieniłam adres mejlowy (stary nie działa)