KONKURS: Najstarsze zdjęcie szkolne

Komentarze7

‚Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić‚ ~ Menander

W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Nauczyciela. Szczególny dzień, dla wyjątkowych osób, które swoją karierę zawodową poświęciły na przekazywanie wiedzy innym – co zapewne wymaga nie tylko ogromnej cierpliwości, ale i zaangażowania.

Dzień Edukacji Narodowej, polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. i upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zalegalizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r.

Obecnie, w polskich szkołach, dzień ten zazwyczaj jest czczony uroczystą akademią, recytowaniem wierszy przez uczniów, śpiewami piosenek; a wszystkiemu temu towarzyszą kwiaty i upominki.

Jak to było w szkole za Waszych czasów? Jak obchodzono Dzień Nauczyciela, kiedy uczęszczałeś do Szkoły Podstawowej czy Średniej? Czy posiadasz jakieś zdjęcie szkolne z tamtych czasów?

Jeśli tak, podziel się z nami zdjęciem, i krótką historyjką! Zachęcamy do „odkurzenia” pudełek ze starymi zdjęciami 🙂  Prześlij je na katarzyna@myheritage.com. Losowo wybrane zdjęcie zostanie nagrodzone roczną subskrypcją PremiumPlus; która da Ci:

-Nielimitowana ilość osób w drzewie,
-Premium Family Tree Builder – połączenia Smart Matches, mapy interaktywne,
-Ulepszony Smart Matches – zatwierdzenie i odrzucenie połączenia, automatyczne połączenia, kontaktowanie Managera strony,
– Całkowity dostęp po kontrolera spójności drzewa
-Nielimitowany dostęp do Instant Discoveries – dzięki czemu możesz dodawać całe gałęzie rodzinne za pomocą jednego kliknięcia
PLUS subskrypcja na dane!

Zdjęcia mogą być przesyłane do 26 października włącznie. Zwycięzca zostanie ogłoszony w komentarzu tego wpisu.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotrek


  6 grudnia, 2018

  czy wyniki tego konkursu zostały już może podane gdzieś? Czy zapomniano o nim?

 • Piotrek


  10 grudnia, 2018

  Kiedy rozwiązanie konkursu?

 • Kasia


  12 grudnia, 2018

  Drodzy Państwo, nie otrzymaliśmy żadnych zdjęć na skrzynkę, prosimy o ponowne przesłanie z zatytułowaniem maila: Konkurs szkolny, wyniki zostaną wówczas ogłoszone w weekend, najpóźniej w przyszły wtorek! Przepraszamy! Pozdrawiam, Kasia

 • Piotr


  23 grudnia, 2018

  Witam, wysłałem dziś ponownie. Pozdrawiam

  • Kasia


   25 grudnia, 2018

   Dziękuję, po Świętach zostaną ogłoszone wyniki 🙂

 • Piotr


  3 stycznia, 2019

  Witam
  \czy zdjęcie teraz dotarło poprawnie ? 😀

 • Piotr


  15 stycznia, 2019

  witam, czy zapomniano o konkursie?