MyHeritage ujawnia historię rodziny Netty i przedstawia projekt Jedna Wielka Rodzina

Komentarze

Niedawno gościliśmy Nettę Barzilai, zwycięzcę Konkursu Piosenki Eurowizji w 2018 r. w siedzibie MyHeritage, aby omówić z nią jej historię rodzinną i wyniki DNA MyHeritage. Odkrycie DNA i historii rodziny Netty jest częścią naszego projektu “Jedna Wielka Rodzina”, w którym współpracujemy z niektórymi z największych gwiazd w historii Eurowizji, aby ujawnić ich historie rodzinne za pomocą testu DNA MyHeritage i badań historii rodziny.

Dla wielu fanów, muzyka Netty reprezentuje różnorodność dźwięków i wpływów. Jej wyniki DNA i fascynujące odkrycia historii rodziny odzwierciedlają tę samą wyjątkową mieszankę.

Czy jej wyniki w MyHeritage DNA były tak różnorodne jak jej muzyka? Kto w jej rodzinie miał największy wpływ na artystę, którym jest dzisiaj?

Obejrzyj to emocjonalne wideo: https://www.youtube.com/watch?v=vqwakQ95hpk&feature=youtu.be 

Podekscytowanie Netty było namacalne w całym procesie odkrywania historii rodziny. Zdjęcia, rekordy i wyniki DNA MyHeritage pokazały Netcie różnorodną mieszankę wpływów, które ukształtowały ją osobą, którą jest dzisiaj.

Uzyskaj pełny przegląd historii rodziny Netty i wyników DNA MyHeritage.

Netta jest jedną z 45 gwiazd Eurowizji, które mają zamiar odkryć przeszłość swojej rodziny i ujawnić swoje wyniki DNA MyHeritage w ramach projektu Jedna Wielka Rodzina.

Oprócz projektu Jedna Wielka Rodzina, jako Partner Prezentujący Konkurs Piosenki Eurowizji 2019, z radością ogłaszamy uruchomienie naszej dedykowanej witryny Eurowizji MyHeritage!

MyHeritage Eurovision Bus Tour udaje się do europejskich miast niedaleko Ciebie! Znajdź autobus i zbierz swoje ulubione utwory Eurowizji, aby otrzymać szansę na wygranie pakietu wakacyjnego VIP na Konkurs Piosenki Eurowizji 2019! Będzie mógł również spotkać kilka gwiazd Eurowizji, dawnych i obecnych, które są częścią naszego projektu Jedna Wielka Rodzina.

Autobus Eurovision MyHeritage wczoraj w Amsterdamie zebrał fanów szturmem w pierwszym etapie europejskiej trasy. Fani Eurowizji zgromadzeni przed salą koncertową AFAS Live w Amsterdamie w Holandii byli bardzo podekscytowani możliwością śpiewania swoich ulubionych piosenek Eurowizji z przodu …

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony