Podziel się z nami historią z DNA MyHeritage – Otrzymaj roczną subskrypcję PremiumPlus lub Subskrypcję na Dane

Komentarze

W ostatnim czasie otrzymujemy od Was mniejszą liczbę historii rodzinnych. Na naszym blogu do tej pory pojawiły się wspaniałe historie od użytkowników. Tym razem zapraszamy Was również do dzielenia się Waszymi odkryciami z DNA MyHeritage, które zapewne wykreowało dla Was wiele połączeń w drzewie! 

Spisane, opublikowane historie – od wspomnień rodzinnych, historii odnalezionego przodka, historii starego listu, emigracji krewnych, lub odnalezienia przodków z naszą funkcją Smart Matches czy Record Matches, czy historię odkryć z DNA MyHeritage są niesamowitym zapiskiem przeszłości.

Te spisane historie rodzinne są niesamowitym dziedzictwem dla przyszłych pokoleń. Opatrzone w zdjęcia, pobudzają naszą wyobraźnię i pozwalają na chwilę, w myślach “przenieść się w czasie” to tych niesamowitych, emocjonalnych, a czasem smutnych wspomnień.

Każda opublikowana na blogu historia (opatrzona w zdjęcia) zostanie nagrodzona roczną subskrypcją PremiumPlus, która pozwoli Wam na pogłębienie dotychczasowych odkryć! Czekamy na Wasze historie opatrzone zdjęciami, krótką historią autora i jego zdjęciem profilowym na katarzyna@myheritage.com

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony