COVID-19: Aktualizacja i znaczenie społecznego dystansu

COVID-19: Aktualizacja i znaczenie społecznego dystansu

Komentarze

Chcielibyśmy ”połączyć się” z Wami w temacie koronawirus i Waszych przemyśleń.

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego też wczoraj poprosiliśmy ich o przejście na tryb pracy z domu. Tymczasowo zamknęliśmy wszystkie nasze fizyczne biura. Jesteśmy doświadczeni w pracy z domu, i przygotowani na to; będziemy kontynuować nasze działania dla użytkowników z całego świata z naszych domów. 

W MyHeritage, wprowadziliśmy w życie dystans społeczny, i namawiamy naszych pracowników, aby wprowadzili te ważną w chwili obecnej “zasadę” w swoim życiu codziennym. To również nasze zalecenie i prośba dla wszystkich, dla użytkowników, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Dystans społeczny – unikanie miejsc publicznych oraz ograniczenie do absolutnego minimum fizycznej bliskości innych osób poza członkami najbliższej rodziny – to niezmiernie potrzebne zachowanie w chwilach globalnej walki przeciw pandemii COVID-19. Zdaniem ekspertów z dziedziny medycyny, „spłaszczając krzywą” zakażenia, możemy zapobiec przeciążeniu systemów opieki zdrowotnej i pomóc zapewnić dostęp do niego każdemu, kto potrzebuje pomocy medycznej.  

Prosimy Was oraz Wasze rodziny oraz znajomych, pozostańcie bezpieczni i zdrowi. Będziemy tutaj dla Was, z domów,  z sugestiami, pomysłami i inspiracjami w dziedzinie historii rodziny, aby pomóc Wam przejść przez te trudne czasy. Pozostańcie na bieżąco! 

Życzymy Wam siły, odporności i zdrowia!

Wasz zespół MyHeritage! 

Fot. Wikipedia

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony