Kevin Bacon i Ellen DeGeneres są kuzynostwem!

Komentarze

Kevin Bacon, który występował w znanych filmach, takich jak Footloose i Apollo 13, znany jest również z licznych kontaktów towarzyskich. Tak obfitych, że stał się on przedmiotem gry zwanej „Six Degrees of Kevin Bacon”. Celem gry jest znalezienie związku między przypadkowym aktorem a Kevinem.

Idąc tropem koncepcji gry, Kevin rozpoczął działalność SixDegrees.org: organizacji charytatywnej, która ma na celu wykorzystania „zjawiska małego świata” do promowania lokalnych i oddolnych organizacji charytatywnych w Stanach Zjednoczonych. Niedawno rozpoczął kampanię pod nazwą #IStayatHomefor w celu promowania świadomości znaczenia pobytu w domu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

Okazuje się, że Kevin jest spokrewniony z celebrytką, znaną z działalności charytatywnych i czynienia dobra, a mianowicie jego daleką kuzynką jest Ellen DeGeneres!

Ellen jest najbardziej znana jako gospodarz The Ellen DeGeneres Show, komediowego talk show, który łączy w sobie wywiady z gwiazdami, gry z udziałem publiczności i historie o człowieku. Podobnie jak Kevin, Ellen wspiera wiele akcji charytatywnych i często przekazuje hojne nagrody i darowizny w swoim programie.  

Zarówno Ellen, jak i Kevin są potomkami Sir Williama Jonesa i Elisabeth Herbert, zamieszkujących Walię w XV wieku. Sir William był chorążym króla Henryka VII. Ellen jest potomkiem ich córki Blanche Morgan, a Kevin potomkiem ich syna, wielebnego Williama Jonesa.

Czy znasz grę Six Degrees of Kevin Bacon? Nasza nowa strona MyHeritage Celebs może pomóc Ci utrzymać się na szczycie swojej gry. Strona wskazuje na powiązania rodzinne pomiędzy sławnymi ludźmi. Sprawdź, jakie inne powiązania z gwiazdami znaleźliśmy!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony