KONKURS z okazji Dnia Ojca: Nasi Ojcowie, Dziadkowie…Pradziadkowie

Komentarze1

Z okazji nadchodzącego Dnia Ojca, mamy dla Ciebie dwie szanse, tak aby uczcić obecność męskich członków Twojej rodziny.

Dzień Ojca – Wyprzedaż DNA z okazji Dnia Ojca 

Jeśli nadal jesteś w poszukiwaniu prezentu dla Taty, który będzie dla niego pamiątką na przyszłość, zachęcamy Cię do zakupu naszego testu DNA. Test daje możliwość odkrywania pochodzenia z 42 regionów całego świata, i odszukiwania nowych krewnych. Kit MyHeritage DNA jest teraz na promocji! 

Zaskocz Tatę testem MyHeritage DNA

Dzień Ojca – Wygraj Subskrypcję kompletną!

Weź udział w naszym Konkursie z okazji Dnia Ojca, aby otrzymać szansę na wygranie Kompletnej Subskrypcji MyHeritage. Pakiet zawiera możliwość tworzenia nielimitowanego w wielkości drzewa genealogicznego rodziny, nielimitowany dostęp do nowej funkcji Ulepszania zdjęć, MyHeritage In Color™ (nadawania kolorów czarno-białym zdjęciom), Smart Matches™ (wyszukiwania połączeń osób pomiędzy drzewami użytkowników), Instant Discoveries™ oraz pełny dostęp do 12.4 miliardów rekordów historycznych (Akt, Spisów, itp.), oraz wiele więcej. 

W celu otrzymania szansy, prosimy o wykonanie kolejnych kroków:

  1. Wybierz zdjęcie z Ojcem, Dziadkiem, lub Pradziadkiem, które najbardziej Cię inspiruje. Dopisz kilka zdań (minimum 3 zdania), dlaczego osoba ta zainspirowała Cię w życiu.
  2. Odwiedź stronę z funkcją MyHeritage Ulepszanie zdjęć. Załaduj swoje zdjęcie bezpłatnie, i pozwól aby nasze narzędzie dokonało na nim nieco magii (mianowicie, sprawiło, iż twarze na starych zdjęciach; i nie tylko starych, były wyraźniejsze).
  3. Pobierz odmienione zdjęcie lub jego porównanie (porównanie przed i po).
  4. Wyślij nam zdjęcie (oryginał i odmienione zdjęcie, lub samo porównanie) na email: poland@myheritage.com, zatytułuj email: Konkurs Dzień Ojca, zachęcamy również do dzielenia się porównaniami na naszym Twitter i Facebook pod hasztagiem: #DadInFocus , w celu zwiększenia szansy na wygraną.
  5. Kto może wygrać? Jedna najciekawsza/najbardziej wzruszająca historia i zdjęcie zostanie nagrodzona Kompletną subskrypcją MyHeritage.

Zobacz przykłady porównań, których dokonaliśmy z funkcją Ulepszanie zdjęć: 

Zdjęcia i krótkie historie można przesyłać do godziny 00:00, 22 czerwca, 2020 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony 23 czerwca na blogu, a więc w Dniu Ojca! 

Powodzenia!

*Klauzula – biorąc udział w tym Konkursie wyrażasz zgodę na użycie zdjęć i historii na naszym blogu i promowaniu ich we wpisie na naszych kanałach mediów społecznościowych

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Kasia


    23 czerwca, 2020

    OGŁASZAMY ZWYCIĘZCĘ KONKURSU: Chcielibyśmy przyznać nagrodę Pani Agnieszce Sz. (e-mail: agnieszka.szlezak7@gmail.com), za wspaniałe zdjęcie nadesłane oraz inspirujący wpis o jej Dziadku, przeczytaliśmy z zapałem. Dziekujemy wszysctkim uczestnikom Konkursu, i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które pojawiają się na naszym blogu prawie każdego miesiąca. Pani Agnieszko, prosimy o kontakt ptzez maila na poland@myheritage.com w celu odebrania nagrody!