Darmowy dostęp do aktów urodzenia

Komentarze2

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić darmowy dostęp do wszystkich aktów urodzenia na MyHeritage w okresie od 10 do 16 lipca, 2020!

Przeszukuj akta urodzenia na MyHeritage już teraz 

MyHeritage posiada skarbnicę 104 kolekcji akt urodzeń, które zawierają 1 miliard akt z całego świata. Akta urodzenia są wspaniałym sposobem na rozpoczęcie badań nad historią rodziny, oferując ważne spojrzenie na moment, w którym ich życie się zaczęło. 

Kiedy? Którego dnia, o której godzinie? Kto był obecny podczas urodzin, i kto zarejestrował narodziny? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w aktach urodzenia.

Zazwyczaj akta urodzenia są wydawane w ciągu kilku dni od urodzenia, i zawierają imiona rodziców. Posiadają one również dodatkowe informacje o rodzicach, takie jak ich własne miejsce urodzenia, wiek, liczba dzieci lub ich przynależność religijna.

Przed XX wiekiem, narodziny odbywały się zazwyczaj w domach, tak więc wiele akt urodzenia z tego czasu wskazują na adres domowy. Akta urodzenia w kolekcjach MyHeritage mogą również zawierać indeksy, które dają Ci informacje potrzebne do żądania kopii od posiadaczy ważnych rekordów, a w niektórych przypadkach zawierają wysokiej rozdzielczości zeskanowane obrazy rzeczywistych rekordów.

Zazwyczaj większość tych rekordów jest w pełni dostępna tylko dla płatnych abonentów MyHeritage, ale od 10 lipca do końca 16 lipca, będziesz mógł uzyskać do nich swobodny dostęp, nawet jeśli nie jesteś płatnym abonamentem. 

To wspaniała okazja dla użytkowników, którzy chcieli otrzymać dostęp do aktów urodzenia na MyHeritage bez opłacenia subskrypcji. 

Gotowy na odkrycie szczegółów dotyczących narodzin twoich przodków? Zapoznaj się z kolekcją aktów urodzenia już teraz!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Sylwia


  11 lipca, 2020

  Super pomysł.

 • Maria


  27 lipca, 2020

  Szkoda, że informacja „Darmowy dostęp do aktów urodzenia” MyHeritage w okresie od 10 do 16 lipca, 2020! przyszła dopiero dzisiaj, tj. 27 lip 2020 13:48 (9 godzin temu), gdy już dawno po ptakach…
  Nic po takiej wiedzy…