Family Tree Builder dostępny już dla macOS Catalina i macOS High Sierra

Family Tree Builder dostępny już dla macOS Catalina i macOS High Sierra

Komentarze

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że użytkownicy komputerów Mac z systemami Catalina i High Sierra mogą ściągać i korzystać z MyHeritage Family Tree Builder darmowo. Nasza technologia, która łączy innowacyjne rozwiązania z łatwymi w użyciu funkcjami cieszy się popularnością na całym świecie. 

Otrzymaliśmy wiele zapytań od użytkowników, którzy korzystają z komputera Mac z wyżej wymienionymi systemami operacyjnymi, którzy chcieli kontynuować używanie Family Tree Builder, jako swojego ulubionego oprogramowania genealogicznego. Było to dla nas bardzo ważne aby umożliwić im kontynuację odkrywania historii rodziny, tworzenia drzewa genealogicznego, dodawania zdjęć, dostępu do rekordów historycznych i więcej w Family Tree Builder.

Ta wersja Family Tree Builder dla komputerów  Mac, podobnie jak poprzednia, to wersja Family Tree Builder Mac, która wygląda tak samo jak nasze oprogramowanie dla Windows i nie wymaga systemu Windows lub jakichkolwiek dodatkowych ustawień lub konfiguracji po pobraniu. Wykorzystuje on system do przenoszenia oprogramowania Windows do komputera Mac o nazwie CrossOver przez CodeWeavers. 

Pobierz Family Tree Builder już teraz 

Family Tree Builder dla Mac działa dokładnie tak samo jak Family Tree Builder, łącznie z synchronizacją z MyHeritage, Smart Matches™, Record Matches, the Consistency Checker, wykresy, itd. Istnieje jednak kilka mniejszych funkcji, które nie są kompatybilne z systemem Mac OS X, i które nie będą dostępne dla użytkowników komputerów Mac. 

Po pobraniu pliku, kliknij w niego podwójnie w celu przejścia do Dysk Image. Po wyskoczeniu okna, zwyczajnie przeciągnij plik z ikoną MyHeritage do folderu Aplikacje macOS. 

Po instalacji, oprogramowanie będzie działało bezpośrednio na Twoim komputerze Mac. 

Życzymy owocnych odkryć!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • W.


    17 listopada, 2020

    Nie działa na macOS Big Sur!

  • Tomasz


    2 stycznia, 2021

    When will it run on IOS Big Sur?