NOWOŚĆ: Przylepne zdjęcia są już do zamówienia dla Ciebie i bliskich na podarunek!

Komentarze

Od teraz na MyHeritage możesz przekształcić swoje zdjęcia rodzinne w przepiękną dekorację na ścianę! Stworzyliśmy integrację naszego produktu z Mixtiles i zaaranżowaliśmy niewiarygodne rabaty do 50% zniżki dla użytkowników MyHeritage przy zamówieniu większej ilości nadruków, plus darmową wysyłkę na całym świecie!

Obejrzyj to krótkie wideo, aby dowiedzieć się więcej: 

Mixtiles to wiodący, globalny serwis zajmujący się wydrukiem dekoracji na ścianę. Drukują przepiękne zdjęcia płytkowe, w rozmiarze 20cmx20cm, które można naklejać na ściany, i nie tylko, oraz przeklejać, bez konieczności używania młotka i gwoździ. Czyż nie jest to wspaniały pomysł na prezent dla bliskich, szczególnie tych, którzy uwielbiają nostalgiczne zdjęcia rodzinne (a kto w sumie nie lubi;)? 

Jeśli udało Ci się już skorzystać z naszych narzędzi do poprawy zdjęć – MyHeritage Ulepszanie zdjęć oraz MyHeritage In Color™ – w celu transformowania swoich zdjęć w niesamowite, wysokiej jakości, kolorowe fotografie, dajemy Ci teraz możliwość, abyś przedstawił rezultaty tych przemian w przeróżnych miejscach w swoim domu…lub też podarowania unikalnego prezentu swoim bliskim. 

A to wszystko za kilkoma kliknięciami! Rok 2020 okazał się czasem, w którym w dużej mierze przebywaliśmy w domu i zdaje się, że koniec tego nie nadchodzi, zdaje się więc, że może to być idealny czas na “rozjaśnienie” przestrzeni życiowej za pomocą naklejek ściennych, które przyniosą Ci radość i przypomną o osobach, na których Ci najbardziej zależy.To właśnie założyciel i CEO MyHeritage, Gilad Japhet wpadł na pomysł, aby podjąć się partnerstwa z Mixtiles. Jako osoba, która jest bardzo zafascynowana zdjęciami rodzinnymi, i historiami kryjącymi się za nimi, Gilad posiada kolekcję ponad 100 000 historycznych zdjęć swojej rodziny, i szukał sposobu, aby wykorzystać tę kolekcję, jako podarunki dla swoich najbliższych. Ostrość zdjęć została wcześniej wyostrzona za pomocą MyHeritage Ulepszanie zdjęć, a niektóre zostały ubarwione za pomocą MyHeritage In Color™. Mama Gilada była zachwycona otrzymaniem takiego prezentu! 

Sześć Mixtilesów, teraz wiszących dumnie w sypialni matki Gilada.

Podobne podarunki trafiły do sióstr Gilada. To zapewne podarunek, z którego każdy by się ucieszył. Kiedy ciocia Gilada, Tzipporah odwiedziła Sarę, wyraziła swój zachwyt tymi zdjęciami, po czym Gilad podarował jej również 20 Mixtilsów dla niej, oraz jej dzieci i wnuków.

Tzipporah napisała “Wow! Właśnie otrzymałam zdjęcia, i nie umiem wyrazić zachwytu, oraz tego jak ucieszył mnie taki prezent. Dziękuję Ci!” Po kilku dniach znowu napisała: “Moja fascynacja tymi zdjęciami nie ustępuje. Sprawiają, że wracam pamięcią do lat wstecz – do drogich mi osób w życiu, i do wspomnień z dzieciństwa.”

20 Mixtiles, które Gilad podarował cioci

Mixtiles są niezwykle lekkie i posiadają specjalny klej, który sprawia, że można je łatwo powiesić na ścianie w dowolnym miejscu. Nie wymagają wiercenia ani młotkowania, przyklej je po prostu tam, gdzie chcesz: łatwo i mocno przylegają do każdej powierzchni i po usunięciu nie pozostawiają żadnych śladów ani uszkodzeń. Jeśli zdecydujesz, że chcesz je przenieść, po prostu zdejmij je i przyklej w inne miejsce. 

Kwadratowy format i łatwa konfiguracja tychże kafelków oferuje unikalną zaletę, jeśli chodzi o przedstawianie zdjęć rodzinnych. Można zamówić połączenie zdjęć z tych bardziej aktualnych i historycznych, i powiesić je obok siebie, aby podkreślić podobieństwa rodzinne i przedstawić wizualnie powiązania między pokoleniami!

Przekształcenie Twoich zdjęć z MyHeritage w oszałamiającą sztukę ścienną nie mogło być łatwiejsze. Po prostu wgraj swoje zdjęcia na MyHeritage, wybierz oryginalne, stare zdjęcia lub pokoloruj je i nadaj ostrość, a następnie zamów swoją sztukę na ścianę! Ciesz się również darmową wysyłką od drzwi do drzwi na całym świecie z ekskluzywnymi rabatami, które różnią się w zależności od kraju.

Przy zamówieniu w Polsce:

  • Zakup 3 Mixtiles i otrzymaj 20% zniżki
  • Zakup 6 lub więcej Mixtiles i otrzymaj 30% zniżki

Oto jak można zamówić swoją sztukę ścienną:

Zamawianie sztuki ściennej zdjęć już załadowanych do MyHeritage

Możesz zamówić wydruk dla każdego zdjęcia, które jest już dodane do MyHeritage. Zacznij od wybrania „Moje zdjęcia” z zakładki Drzewo genealogiczne na pasku nawigacji. Wszystkie Twoje zdjęcia zostaną wyświetlone.

Przejście na stronę ze zdjęciami na MyHeritage w sekcji „Moje zdjęcia”

Kliknij dowolne zdjęcie, aby otworzyć stronę ze zdjęciami. Po przejściu na stronę ze zdjęciami, kliknij na nową ikonę płytki w kolorze fuksji w lewym górnym rogu zdjęcia.

Zamawianie za pomocą pojedynczej strony zdjęciowej na MyHeritage (kliknij przycisk w kolorze fuksji w lewym górnym rogu)

Wybrane zdjęcie będzie najaktualniejszą jego wersją – niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie oryginalne, wersja kolorowa, wersja ulepszona, czy też wersja ulepszona i kolorowa. Aby przełączyć się między najnowszą wersją zdjęcia a jego oryginałem, kliknij na 3 kropki na górze zdjęcia.

Na wyskakującej stronie można przejść do przekształcenia zdjęcia w grafikę ścienną, wybierając opcję „Drukuj jako grafikę ścienną” lub wybierając opcję „Wybierz więcej zdjęć”.

Jeśli zdecydujesz się wybrać więcej zdjęć, zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę „Moje zdjęcia”. Stamtąd będziesz mógł wybrać kilka zdjęć do wydrukowania jako sztuki ścienne.

Zaraz po wybraniu swoich ulubionych zdjęć i kliknięciu „Drukuj jako sztuka na ścianie” zostaniesz przeniesiony do strony Mixtiles, w celu realizacji zamówienia. 

Na początku wyświetli się ekran pośredni wyjaśniający, co zostanie udostępnione ze stroną Mixtiles.

Zanim dokonasz zamówienia zostaniesz poproszony o bezpłatną rejestrację na Mixtiles. 

Po akceptacji, zostaniesz przeniesiony do strony internetowej Mixtiles, w celu zakończenia zamówienia. Żadne dane osobowe nie będą udostępniane przez MyHeritage dla Mixtiles, więc będziesz musiał utworzyć tam nowe konto (za darmo), podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Kiedy to zrobisz, Mixtiles automatycznie pobierze zdjęcia wybrane przez Ciebie z MyHeritage i udzieli Ci wyłącznej zniżki, do której jesteś uprawniony jako użytkownik MyHeritage, do 50% zniżki! 

Po przejściu na stronę recenzji na Mixtiles, będziesz mógł wybrać różne ramki, lub zamówić zdjęcia bez żadnych dodatków i ramek (styl Edge, który jest naszym ulubionym).

Mixtiles pozwala na powiększenie lub zmianę położenia zdjęcia w ramce, jako iż Mixtiles są w formacie kwadratu, a niektóre z Twoich zdjęć są zapewne prostokątne. 

Kliknij „Zapłać”, aby sfinalizować swoje zamówienie.

Innym sposobem jest zamówienie wielu zdjęć bezpośrednio z sekcji „Moje zdjęcia” na MyHeritage.

Tam również znajdziesz przycisk w kolorze fuksji, oznaczony jako „Drukuj jako sztuka na ścianie”. Kliknij na niego.

Po wybraniu swoich ulubionych zdjęć, kliknij ponownie „Drukuj jako sztuka na ścianie”. Pojawi się okno Pop-Up z wybranymi przez Ciebie zdjęciami.

Możesz kliknąć w 3 kropki w lewym górnym rogu każdego zdjęcia, aby wybrać oryginał zamiast najnowszej wersji zdjęcia, które zostało pokolorowane lub poprawione (jeśli chcesz), lub usunąć zaznaczenie dowolnego zdjęcia.

Następnie kliknij w Kontynuuj i dokończ zamówienie na stronie Mixtiles. Jeśli posiadasz tam już konto, będzie to tylko kwestia wprowadzenia zmian do momentu, gdy będziesz już zadowolony z zamówienia, a następnie kliknięcia „Zamów”.

Twoje Mixtiles zostaną dostarczone bezpłatnie pod dowolny adres na całym świecie.

Zamawianie Mixtiles jako nowy użytkownik

Nie masz jeszcze konta na MyHeritage? Nie martw się! Po prostu zarejestruj się na www.myheritage.pl.

Wybierz „Moje Zdjęcia” z zakładki „Drzewo Rodzinne”. To właśnie z tego miejsca będziesz mógł załadować zdjęcia, które chcesz zamówić. Zanim dokonasz zamówienia, przypominamy o naszych funkcjach do ulepszania zdjęć – MyHeritage Ulepszanie zdjęć oraz MyHeritage InColor – do kolorowania czarno-białych fotografii – rozważ te opcje!

Koszt

Cena za płytkę fotograficzną różni się w zależności od ilości zakupionych zdjęć. Użytkownicy MyHeritage otrzymują ekskluzywne zniżki, które nie są dostępne nigdzie indziej. Korzystaj z rabatów nawet do 50% zniżki przy zamówieniu kilku „płytek zdjęciowych”. Typowe rabaty to 20% zniżki przy zakupie 3 lub więcej zdjęć, 35% zniżki przy zakupie 6 lub więcej zdjęć i 50% zniżki przy zakupie 12 lub więcej zdjęć. Wysyłka jest bezpłatna na całym świecie.

Podsumowanie

Dzięki nowej integracji MyHeritage z Mixtiles, możesz łatwo przekształcić swoje zdjęcia rodzinne w niedrogie, oszałamiające, łatwe do instalacji i regulacji sztuki ściennej. Otocz się cennymi wspomnieniami swoich przodków i krewnych – lub zachwyć członków swojej rodziny pięknym prezentem oraz ciesz się ich reakcją i wdzięcznością, gdy go otrzymają.

Odwiedź MyHeritage i zamień swoje zdjęcia w sztukę ścienną już dziś!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony