Przywitaj wiosnę z DARMOWYMI rekordami urodzeń na MyHeritage

Przywitaj wiosnę z DARMOWYMI rekordami urodzeń na MyHeritage

Komentarze

Każdego roku, kiedy zima odchodzi, nadchodzi cieplejszy okres wiosny, który przynosi nowe początki. Z entuzjazmem oferujemy Wam na ten czas poszukiwania nowych początków w Waszych rodzinach z bezpłatnym dostępem rekordów urodzeń na cały tydzień w okresie od 18 do 24 kwietnia 2021.

Akta urodzenia są niezwykle cennym źródłem do badań historii rodziny. W zależności od kraju i epoki historycznej, w której zostały zarejestrowane, mogą dostarczyć wielu informacji na temat Twoich przodków – nie tylko nazwiska, daty i miejsca urodzeń, ale także informacji o dodatkowych członkach rodziny i szczegółów dotyczących okoliczności narodzin. Akta są zazwyczaj wydawane w ciągu kilku dni od narodzin i zawierają imiona rodziców. Mogą również zawierać szczegóły dotyczące rodziców, takie jak ich miejsca urodzenia i wiek, a także liczbę pozostałych dzieci i ich przynależność religijną.

Jeszcze przed połową XX wieku, większość narodzin miała miejsce w domu, a wiele rekordów narodzin z tego okresu odnotowuje adres domowy.

Kolekcja akt urodzeń MyHeritage zawiera 115 kolekcji zawierających łącznie 1 144 541 613 indywidualnych rekordów z całego świata. Niektóre z kolekcji zawierają indeksy, które pomogą Ci dowiedzieć się, gdzie znajduje się rekord urodzenia, podczas gdy inne zawierają rzeczywisty obraz rekordu.

Generalnie, rekordy urodzenia są bezpłatne do przeszukiwania, ale aby wyświetlić pełny rekord lub dodać go do swojego drzewa, potrzebujesz planu na dane lub subskrypcji kompletnej. W tygodniu od 18-24 kwietnia jednak, będziesz miał pełny dostęp do wszystkich tych rekordów całkowicie za darmo.

Kliknij tutaj, aby przeszukać rekordy urodzenia MyHeritage – kto wie, jakie informacje o swoich przodkach odkryjesz? 

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Alicja


  11 kwietnia, 2021

  Proszę wyjaśnić pochodzenie nazwisk, Łuczak i Blumenstein. Dziękuję.

 • bogdan


  11 kwietnia, 2021

  Zapytanie – czy jak znam datę urodzenia , miejsce urodzenia czy dowiem się więcej szczegółów moich przodków

  • Kasia


   12 kwietnia, 2021

   Witam Panie Bogdanie, nasze technologie: Smart Matches po wprowadzeniu Panskich danych i najbliższych, rodziców, dziadków odnajdą połączenia z drzewami innych użytkowników i Record Matches odnajdzie połączenia poprzez bazy danych w MyHeritage (w których znajdują się akta, Spisy itd.)

 • Beata


  12 kwietnia, 2021

  Proszę o poszerzenie moich wiadomości w pochodzeniu nazwiska GIERSZ czasami niektórzy piszą też (Gersz).
  Pozdr

 • Ula


  18 kwietnia, 2021

  Witam! jak mogę skorzystać z darmowego przeszukiwania wszystkich rekordów od18-24.o4.21 wszelkie próby kończą się na uzyskaniu 1 informacji a reszta czerwonym drukiem dostępna po zapłacie okreslonej kwoty?

 • Andrzej


  19 kwietnia, 2021

  Witam.
  Próbowałem odnaleźć akt urodzenia nieżyjącej mamy. Nie znalazłem. Czy wpisując jej nazwisko mam wpisać nazwisko rodowe czy po mężu. To samo odnosi się do miejsca zamieszkania które miejsce?
  Czy to kiedy się urodziła czy to gdzie mieszkała w dniu śmierci? Do tego jeszcze data? Data czego?
  Zamieszkania? Przecież zdobycie takiej daty jest praktycznie niemożliwe. Szukałem również aktów osób żyjących i nic. Albo źle szukam albo coś tu jest nie halo, Ciągle pokazują mi się akty zagraniczne i nic z Polski.
  Pozdrawiam, Andrzej

 • Izabela


  21 kwietnia, 2021

  Przecież to nieprawda. Przeglądam rekordy, a gdy chcę je wyświetlić tak każą płacić.

 • Teresa


  22 kwietnia, 2021

  Hello, I have a question about birth certificates. How can I access the above-mentioned files? it should be free from April 18th until April 24th.