Przedstawiamy DeepStory: Nadaj głos swoim rodzinnym historiom

Przedstawiamy DeepStory: Nadaj głos swoim rodzinnym historiom

Jesteśmy zachwyceni mogąc przedstawić DeepStory (Historie na żywo), przełomową nową funkcję MyHeritage, która pozwala na tworzenie animowanych filmów Twoich przodków opowiadających historię ich życia. To nowe, ekscytujące narzędzie umożliwia dokumentowanie, przechowywanie i udostępnianie najcenniejszych historii rodzinnych w zupełnie nowy sposób.

Nazwa DeepStory pochodzi od słowa „głęboka historia – na żywo”. DeepStory to biografia wideo, w której narracja jest opowiadana przez mówiący portret przodka lub krewnego, oparty na szczegółach z drzewa genealogicznego i ręcznie wprowadzonym tekście, wzbogacony o zdjęcia ilustrujące różne wydarzenia z życia.

Dowiedz się więcej o DeepStory, oglądając ten krótki film:

Wyobraź sobie, że oglądasz realistyczną symulację wyglądu i głosu swojego dziadka, który opowiada historię swojego życia, imigracji do Stanów Zjednoczonych i tego, jak zakochał się w Twojej babci. Byłoby to, delikatnie mówiąc, bardzo emocjonujące i ekscytujące! Dokładnie to możesz zrobić za pomocą DeepStory, jak w poniższym przykładzie:

Wszystko, czego potrzebujesz to dobrej jakości zdjęcie danej osoby i prosta narracja napisana w pierwszej osobie, aby stworzyć swoje własne DeepStory w ciągu zaledwie kilku minut! Jeśli posiadasz już drzewo genealogiczne na MyHeritage, możemy stworzyć dla Ciebie automatyczne DeepStory, używając informacji i zdjęć z Twojego drzewa. Następnie możesz edytować narrację i dodawać zdjęcia, dostosowywać głos i podglądać rezultat tak często, jak chcesz, aż Twoje DeepStory będzie gotowe do udostępnienia rodzinie i przyjaciołom.

DeepStory sprawi, że historie Twoich przodków ożyją. Słuchanie, jak Twoi krewni wspominają przeszłość i zabierają Cię w tę podróż, może być głęboko poruszającym doświadczeniem. Ta wyjątkowa technologia z pewnością zainteresuje i poruszy całą Twoją rodzinę!

Jak to działa?

DeepStory jest napędzane przez niektóre z najbardziej zaawansowanych technologii AI dostępnych obecnie. Innowacyjna technologia dla przemawiającego portretu została licencjonowana przez MyHeritage od D-ID, firmę specjalizującą się w rekonstrukcji wideo z wykorzystaniem głębokiego uczenia.

Nasza pierwsza licencja i integracja imponującej technologii D-ID zaowocowała Deep Nostalgia™, która pozwala użytkownikom animować twarze na historycznych zdjęciach. Funkcja ta podbiła internet i w ciągu pierwszego roku od jej uruchomienia została użyta prawie 100 milionów razy.

DeepStory przenosi tę koncepcję jeszcze dalej poprzez dodanie dźwięku. Narracja, która opisuje historię życia danej osoby, pobrana automatycznie z jej drzewa genealogicznego MyHeritage i wzbogacona przez użytkownika, jest konwertowana na wysokiej jakości dźwięk przy użyciu technologii text-to-speech. Najnowocześniejsza technologia odtwarzania tworzy następnie wideo o wysokiej rozdzielczości, animując twarz i usta osoby, która wypowiada dźwięk, generując realistyczną synchronizację ruchów warg. Gesty na nagraniach wideo z udziałem naszych „aktorów”, które są wykorzystywane do tworzenia sekwencji animacji, są prawdziwymi ludzkimi gestami. Efekt końcowy nie jest jednak autentyczny, lecz stanowi raczej technologiczną symulację tego, jak poruszałaby się i wyglądała osoba na zdjęciu, gdyby została nagrana na wideo i wypowiadała słowa, które spisałeś.

DeepStory działa równie dobrze na czarno-białych zdjęciach, jak i na zdjęciach, które zostały pierwotnie wykonane w kolorze. Działa również dobrze na zdjęciach pokolorowanych i zdjęciach, których kolory zostały przywrócone przy użyciu MyHeritage In Color™. W rzeczywistości, połączenie tych funkcji może prowadzić do wspaniałych rezultatów. MyHeritage umożliwia teraz „modyfikację” czarno-białego zdjęcia, ulepszenia go, pokolorowania, poprawienia ostrości, a następnie wykorzystania go do stworzenia DeepStory.

DeepStory łączy w sobie najbardziej imponujące technologie sztucznej inteligencji, dzięki czemu Twoje historie rodzinne nabiorą życia jak nigdy dotąd! Pamiętaj, że za pomocą DeepStory możesz stworzyć biografię wideo dla osób, które żyły zanim jeszcze wynaleziono wideo!

Więcej przykładów

Chcesz zobaczyć więcej przykładów? Zajrzyj na stronę DeepStory!

Jak zacząć?

Tworzenie historii DeepStory jest łatwe i przyjemne. Każdy może stworzyć niesamowite DeepStory w kilku prostych krokach. Istnieją dwa sposoby tworzenia DeepStory: od podstaw (dostępne dla tych, którzy są nowi na MyHeritage) lub automatycznie (dostępne dla istniejących użytkowników MyHeritage, którzy posiadają drzewo genealogiczne).

Jeśli jesteś nowy na MyHeritage

Historię DeepStory można łatwo utworzyć od podstaw. Aby to zrobić, odwiedź stronę internetową DeepStory: https://www.myheritage.pl/deepstory.

Prześlij zdjęcie, aby rozpocząć, a następnie zostaniesz poproszony o utworzenie konta MyHeritage za darmo.

Zostaniesz poproszony o zapoznanie się i zaakceptowanie warunków usługi DeepStory.

Warunki DeepStory

Warunki DeepStory

Prześlij zdjęcie osoby, dla której chciałbyś utworzyć Historię na żywo, zazwyczaj swojego przodka.

W pierwszym etapie zdjęcie zostanie ulepszone w celu uzyskania optymalnych rezultatów:

Jeśli na zdjęciu znajduje się więcej niż jedna osoba, wyświetlimy poszczególne twarze, które zostały wykryte na zdjęciu. Kliknij dowolną z przedstawionych twarzy, aby utworzyć Historię na żywo dla tej osoby.

Wybieranie twarzy ze zdjęcia, gdy wykryto więcej niż jedną osobę (Kliknij, aby powiększyć)

Wybieranie twarzy ze zdjęcia, gdy wykryto więcej niż jedną osobę (Kliknij, aby powiększyć)

Następnie wprowadź imię i nazwisko osoby oraz wybierz płeć.

Wprowadzanie danych osoby (Kliknij, aby powiększyć)

Wprowadzanie danych osoby (Kliknij, aby powiększyć)

Następnie przejdziesz do Edytora historii DeepStory. Użyj edytora, aby napisać narrację, którą chcesz, aby osoba wypowiedziała, w małych wygodnych częściach, zwanych rozdziałami, i opcjonalnie dodaj jedno zdjęcie do każdego rozdziału. Każdy rozdział ma obejmować jakiś aspekt życia danej osoby, np. jej narodziny, rodziców, zawód itd. Możesz zdecydować, które rozdziały chcesz pokryć w tej historii.

Więcej informacji na temat korzystania z edytora w celu napisania narracji, przesyłania zdjęć i dostosowywania opcji głosowych znajduje się poniżej.

Gdy będziesz gotowy, kliknij przycisk „Utwórz DeepStory” w prawym górnym rogu.

Tworzenie historii DeepStory trwa zazwyczaj od 30 sekund do kilku minut, w zależności od długości wprowadzonej narracji i liczby dodanych zdjęć.

Gdy Twoje DeepStory będzie gotowe, pojawi się wraz z opcją odtwarzania, edytowania i udostępniania. Znajdziesz tam również linki do przeglądania wszystkich stworzonych przez siebie DeepStory lub do tworzenia zupełnie nowych DeepStory. Ponieważ oczekiwanie może nieco potrwać, wyślemy ci także e-mail z linkiem, wtedy gdy DeepStory będzie gotowe, więc nie musisz czekać na jego wygenerowanie, a w międzyczasie możesz zająć się czymś innym.

Jeśli posiadasz już drzewo genealogiczne na MyHeritage

Jeśli jesteś jednym z 99 milionów użytkowników, którzy już korzystają z MyHeritage do budowania drzewa genealogicznego, masz szczęście. Możemy stworzyć dla Ciebie piękne DeepStory w oparciu o informacje już znajdujące się na Twoim drzewie genealogicznym za kilkoma kliknięciami. Możesz następnie użyć edytora DeepStory, aby jeszcze bardziej ulepszyć swoją Historię na żywo – DeepStory.

Uzyskaj dostęp do strony DeepStory wybierając „DeepStory” pod zakładką „Zdjęcia” w pasku nawigacji.:


Tutaj zostaną wymienione sugestie osób, dla których można utworzyć DeepStory. Uwzględniamy zmarłych przodków lub krewnych, dla których dostępne są wystarczające informacje z drzewa genealogicznego, z preferencją dla tych, którzy mają osobiste zdjęcie w drzewie genealogicznym. Bardzo starannie sugerujemy osoby, o których wiemy, że mogą stworzyć najlepsze DeepStory z Twojego drzewa genealogicznego, w oparciu o to, jak blisko są z Tobą spokrewnieni i jak wiele informacji o nich znajduje się w Twoim drzewie.

Aby utworzyć historię DeepStory, wystarczy kliknąć dowolną z propozycji. Możesz też przewinąć stronę do dołu, aby utworzyć historię DeepStory od podstaw, używając nowego zdjęcia, które załadujesz.

Tworzenie historii DeepStory na podstawie sugestii z drzewa genealogicznego (Kliknij, aby powiększyć)

Tworzenie historii DeepStory na podstawie sugestii z drzewa genealogicznego (Kliknij, aby powiększyć)

Po kliknięciu zasugerowanej osoby, DeepStory zostanie wygenerowana automatycznie na podstawie informacji i zdjęć w Twoim drzewie genealogicznym. Im więcej szczegółów i oznaczonych zdjęć posiadasz już w swoim drzewie, tym bogatsza i bardziej wciągająca będzie Twoja historia na żywo.

Pamiętaj, że przed utworzeniem swojego pierwszego DeepStory zostaniesz poproszony o zaakceptowanie warunków DeepStory.

Historia DeepStory jest gotowa do wyświetlenia!

Historia DeepStory jest gotowa do wyświetlenia!

Nasz zespół opracował bardzo wyrafinowaną logikę, która umożliwia gromadzenie informacji i towarzyszących im zdjęć z Twojego drzewa genealogicznego podczas tworzenia DeepStory, za pomocą jednego kliknięcia, w oparciu o Twoje drzewo genealogiczne.

Istnieje wiele różnych rodzajów faktów, które można dodać do drzewa genealogicznego. Wszystkie informacje, które zostały wprowadzone do drzewa genealogicznego, traktujemy jako fakty dotyczące danej osoby i wybieramy te najważniejsze, które mają znaczenie dla opowieści. Zazwyczaj wybieramy i pokazujemy datę i miejsce urodzenia, rodziców, rodzeństwo, małżeństwa, narodziny dzieci i wnuków, zawód, służbę wojskową. Często pomijamy niektóre informacje, jeśli historia staje się zbyt długa.

Kiedy informacje o drzewie genealogicznym są automatycznie wybierane do Twojej Historii na Żywo, wybieramy losowo różne sposoby przedstawienia każdego typu faktu, aby uniknąć powtórzeń. W ten sposób każde pojedyncze DeepStory będzie wyglądało inaczej i za każdym razem stworzy inną historię.

Informacje te są pogrupowane w rozdziały na podstawie tematów, a my staramy się znaleźć zdjęcie z Twojego drzewa genealogicznego, które najlepiej pasuje do danego rozdziału. Poświęcamy wiele wysiłku, aby wybrać najlepsze zdjęcie do każdego rozdziału na podstawie kilku kryteriów, w tym:

 • Im więcej osób jest oznaczonych na zdjęciu, które są istotne dla rozdziału, tym lepiej, a im mniej osób jest oznaczonych na zdjęciu, które nie są istotne, tym jeszcze lepiej.
 • Rozdzielczość zdjęcia i rozmiary twarzy na zdjęciu
 • Daty wykonania zdjęcia i ich związek z wiekiem osób znajdujących się na zdjęciu
 • Tytuł i inne metadane zdjęcia

Na przykład w przypadku rozdziału opisującego rodzeństwo danej osoby automatycznie wybierzemy zdjęcie, na którym oznaczono jak najwięcej rodzeństwa. W przypadku rozdziału o ślubie danej osoby zgadujemy, które ze zdjęć jest odpowiednim zdjęciem ślubnym itd. Można później zastąpić dowolne z domyślnie wybranych zdjęć.

Wgrywanie i oznaczanie większej ilości zdjęć na witrynie rodzinnej MyHeritage poprawi wybór zdjęć, które są automatycznie dodawane do Twoich DeepStory. Jeśli jeszcze nie załadowałeś swoich zdjęć rodzinnych do MyHeritage, nie ma lepszego momentu niż teraz. Prześlij swoje zdjęcia rodzinne już dziś i oznacz osoby na zdjęciach w oparciu o osoby w Twoim drzewie genealogicznym.

Pamiętaj – automatyczna historia DeepStory, którą dla Ciebie stworzymy, to tylko punkt wyjścia! Zachęcamy Cię do jej edycji i dalszego wzbogacania o żywe szczegóły, barwne anegdoty i dodatkowe zdjęcia. Drzewo genealogiczne jest tylko punktem wyjścia, ale Twoje DeepStory ożyje, gdy dodasz historie, których może brakować w drzewie genealogicznym.

Gdy stworzysz przynajmniej jedno DeepStory, zobaczysz wszystkie już utworzone DeepStory na górze głównej strony DeepStory pod etykietą „DeepStory” oraz na górze „Sugerowanych DeepStory„.

Możesz tu wrócić w dowolnym momencie, aby kontynuować ulepszanie DeepStory, które stworzyłeś w przeszłości.

Kliknij trzy kropki w prawym dolnym rogu DeepStory, które zostało utworzone w przeszłości, aby udostępnić, pobrać, edytować lub usunąć DeepStory.

Jeśli nie masz jeszcze drzewa genealogicznego na MyHeritage, przejdź do zakładki Drzewo genealogiczne i stwórz swoje drzewo genealogiczne. Wtedy będzie Ci łatwiej utworzyć DeepStory.

Jeśli posiadasz drzewo genealogiczne na MyHeritage, ale osoba, dla której chcesz utworzyć DeepStory nie jest jedną z wymienionych propozycji, możesz łatwo utworzyć DeepStory poprzez znalezienie tej osoby w drzewie genealogicznym. Panel na stronie drzewa genealogicznego oferuje nową opcję, aby utworzyć DeepStory, jak pokazano poniżej. Jest ona dostępna tylko dla osób zmarłych.

Podobna opcja znajduje się także na stronie profilu:

Udostępnianie DeepStory

Gdy Twoje DeepStory będzie gotowe, z pewnością zechcesz podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną. Ich reakcje będą bezcenne! Co więcej, będą mieli okazję stworzyć własne Historie na żywo, aby wszyscy mogli się nimi cieszyć. Historia DeepStory to film, który można pobrać i udostępnić w dowolny sposób, a także bezpośrednio udostępnić na Facebooku lub Twitterze. Możesz także skopiować łącze do stworzonej przez siebie historii DeepStory i udostępnić ją w inny sposób.

Przyciski do udostępniania historii DeepStory (Kliknij, aby powiększyć)

Przyciski do udostępniania historii DeepStory (Kliknij, aby powiększyć)

Edycja DeepStory

Kliknij „Edytuj DeepStory„, aby otworzyć Edytor DeepStory.

W Edytorze będziesz mógł poprawiać i dostosowywać swoje DeepStory, aż osiągniesz wynik, z którego będziesz dumny.

Edytor DeepStory (Kliknij, aby powiększyć)

Edytor DeepStory (Kliknij, aby powiększyć)

Wybierz rozdział, aby edytować tekst albo dodać lub zastąpić zdjęcie w danym rozdziale.

Kliknij trzy kropki w prawej dolnej części rozdziału, aby usłyszeć, jak będzie on brzmiał, dodać nowy rozdział lub usunąć rozdział.

W edytorze kliknij przycisk „Dodaj nowy rozdział”, aby to zrobić. Pojawi się okienko, w którym możesz wybrać temat dla nowego rozdziału. Tematy już użyte w DeepStory nie będą już dłużej widoczne na liście.

Możesz wybrać jeden z proponowanych tematów rozdziałów lub kliknąć przycisk „Dowolny tekst”, aby opracować go samodzielnie na dowolny temat.

Podczas dodawania nowego rozdziału, pamiętaj, aby pisać tekst w pierwszej osobie. Tworzysz autobiografię dla jednego ze swoich przodków, więc słowa muszą pochodzić od niego, a nie opisywać go w trzeciej osobie.

Wprowadzanie tekstu do nowego rozdziału w pierwszej osobie.

Wprowadzanie tekstu do nowego rozdziału w pierwszej osobie.

Po zaznaczeniu rozdziału kliknij ikonę zdjęcia znajdującą się w prawym dolnym rogu zdjęcia rozdziału, aby zastąpić lub usunąć zdjęcie.

Edytowanie lub usuwanie zdjęcia rozdziału (Kliknij, aby powiększyć)

Edytowanie lub usuwanie zdjęcia rozdziału (Kliknij, aby powiększyć)

Opcje głosu

DeepStory obsługuje obecnie ponad 200 różnych głosów w 31 językach. Gdy utworzymy dla Ciebie Historię DeepStory, automatycznie (i losowo) wybierzemy dla Ciebie głos spośród obsługiwanych głosów, na podstawie języka, którego używasz, oraz płci osoby, dla której utworzyłeś Historię DeepStory.

Kliknij przycisk dźwięku w prawym górnym rogu rozdziału, aby usłyszeć jego odczytanie.

Wybierz „Opcje głosu”, aby zmienić głos w DeepStory.

Następnie można wybrać inny styl głosu lub akcent, w języku DeepStory, z listy oferowanych opcji głosowych i dostosować szybkość każdego głosu.

Dostępne głosy zależą od języka, w którym przeglądasz stronę. Aby zmienić głosy dostępne w DeepStory, zmień język w prawym górnym rogu strony. Pojawią się wszystkie opcje głosowe dla danego języka.

Można wyświetlić podgląd każdego głosu i prędkości, aby upewnić się, że są one odpowiednie, a następnie ponownie wygenerować historię DeepStory z zastosowaniem nowych ustawień.


W tej chwili nie jest możliwe przesyłanie własnych plików głosowych do DeepStory – na przykład, jeśli posiadasz prawdziwą próbkę głosu osoby w DeepStory, nie jest możliwe użycie jej do opowiedzenia historii. Miejmy nadzieję, że taka możliwość zostanie dodana w przyszłości.

Po zakończeniu edycji możesz zapisać zmiany i utworzyć nowe DeepStory, klikając przycisk “Zapisz& Utwórz”, lub odrzucić ostatnie zmiany. 

Tworzenie DeepStory za pomocą aplikacji mobilnej MyHeritage

DeepStory jest również dostępna w bezpłatnej aplikacji mobilnej MyHeritage, którą można pobrać na stronie App Store or Google Play. Jeśli masz już aplikację, musisz ją najpierw zaktualizować, aby upewnić się, że korzystasz z najnowszej wersji.

Historię DeepStory można utworzyć z sekcji Zdjęcia w aplikacji. W górnej części ekranu pojawi się nowa zakładka DeepStory , która przeniesie Cię do sekcji DeepStory aplikacji mobilnej. Można tu utworzyć sugerowaną historię DeepStory z drzewa genealogicznego lub przewinąć w dół, aby przesłać nowe zdjęcie.

Gdy Twoje DeepStory jest gotowe, możesz edytować narrację, dodawać zdjęcia, dostosowywać głos i podglądać rezultat.

Kliknij w rozdział, aby go edytować. Możesz tu edytować tekst, a także kliknąć ikonę aparatu, aby usunąć zdjęcie lub wybrać nowe z urządzenia. Po zakończeniu edycji kliknij w „Zapisz”, aby zapisać zmiany, lub „Anuluj”, aby je odrzucić.

Stuknij przycisk plusa w prawym dolnym rogu, aby utworzyć nowy rozdział. Możesz wybrać temat z listy lub rozpocząć od swobodnego tekstu.


Gdy skończysz edytować DeepStory, stuknij „Utwórz”. Nie zapomnij podzielić się nią z rodziną i przyjaciółmi, gdy będzie gotowa!

Wskazówki dotyczące uzyskania najlepszych wyników

 • Technologia DeepStory działa najlepiej, gdy użytkownik przesyła zdjęcie (dla głównej postaci), na którym twarz osoby jest skierowana do przodu i w pozycji prostej.
 • Bądź oryginalny! Twoje DeepStory nie musi być szablonowe. Historia może być emocjonalna, zabawna, smutna, chwytająca za serce lub rzeczowa. Może opisywać wydarzenia rodzinne na przestrzeni kilku pokoleń lub opisywać pojedyncze wydarzenie, które miało miejsce w krótkim czasie.
 • Często najlepsze historie są krótkie i emocjonalne. Im bardziej zwięzła opowieść, tym bardziej wciągająca będzie dla członków rodziny.
 • Opowiedz historię z perspektywy swojego przodka, używając języka, który według Ciebie najlepiej by go przedstawiał.
 • Zainwestuj czas w znalezienie odpowiednich zdjęć pasujących do tekstu każdego rozdziału. To wzbogaci DeepStory.
 • Czasami technologia text-to-speech nie wymawia poprawnie nazwisk lub słów. Możesz temu zaradzić, edytując DeepStory i zapisując te nazwy lub słowa w inny, bardziej fonetyczny sposób. Możesz użyć opcji „Usłysz to”, aby upewnić się, że wymowa odpowiada twoim intencjom, bez konieczności ponownego generowania całej DeepStory.
 • Jeśli nie podoba Ci się głos, który został automatycznie wybrany dla Twojej historii DeepStory, przejdź do opcji Głos i wybierz inny głos spośród wielu dostępnych. Często można znaleźć inny, który lepiej pasuje do osoby, dla której tworzymy Historię na żywo.

Utwórz DeepStory już teraz na stronie https://www.myheritage.pl/deepstory

Prywatność

Kiedy tworzysz wideo za pomocą DeepStory, Twoja prywatność jest chroniona. Animacja i ulepszanie występują na serwerach MyHeritage i ani zdjęcia, ani wideo nie są udostępniane żadnej stronie trzeciej. MyHeritage nie jest właścicielem powstałego w ten sposób wideo; należy ono do Ciebie, tak jak wszystkie zdjęcia, które przesyłasz do MyHeritage.

Podczas gdy wiele osób, które widziały tę funkcję, i uważa za niezwykłą, inni uważają ją za niepokojącą i nie podoba im się ona. Rzeczywiście, rezultaty mogą być kontrowersyjne i trudno pozostać obojętnym wobec tej technologii. Zachęcamy do tworzenia własnych DeepStory i udostępniania ich w mediach społecznościowych, aby sprawdzić, co sądzą o nich znajomi i rodzina.

Ta funkcja jest przeznaczona do użytku nostalgicznego, tzn. do przywracania „do życia” ukochanych przodków i wysłuchiwania ich historii. Prosimy używać tej funkcji na własnych zdjęciach historycznych, a nie na zdjęciach żyjących osób bez ich zgody. Tworzenie i udostępnianie DeepStory wymaga wcześniejszego zaakceptowania warunków korzystania z usługi, które zawierają niektóre z poniższych zasad, aby upewnić się, że funkcja ta nie jest wykorzystywana do „głęboko fałszywych” celów:

 • Nie używaj DeepStory na zdjęciu żadnej żyjącej osoby bez jej zgody.
 • Wprowadzając narrację do DeepStory, nie używaj treści, które są obsceniczne, fałszywe lub obraźliwe.
 • Co najważniejsze, prosimy o szacunek dla innych.

Koszt

Jeśli posiadasz pełną subskrypcję MyHeritage, możesz utworzyć nieograniczoną liczbę DeepStory.

Pozostali użytkownicy mogą tworzyć kilka DeepStory za darmo, niezależnie od długości DeepStory. Aby utworzyć więcej DeepStory, będą musieli posiadać zakupić subskrypcję kompletną. Użytkownicy nie posiadający subskrypcji zauważą znak wodny logo MyHeritage w prawym dolnym rogu DeepStory, podczas gdy posiadacze pełnej subskrypcji będą mogli tworzyć DeepStory bez logo.

Więcej o naszych różnych planach abonamentowych możesz dowiedzieć się na tutaj.

Podsumowanie

Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem DeepStory i dodaniem storytellingu nowej generacji do MyHeritage. Mamy szczerą nadzieję, że Ci się spodoba.

DeepStory daje Ci możliwość tworzenia wspaniałych biografii wideo i opowiadania historii rodzinnych jak nigdy dotąd. DeepStory dołącza do naszego zestawu światowej klasy narzędzi fotograficznych, które pozwalają naszym użytkownikom połączyć się ze swoimi przodkami w zupełnie nowy sposób. MyHeritage In Color™, MyHeritage Ulepszanie zdjęć i Retusz zdjęć pomagają Ci zobaczyć twarze Twoich przodków w żywych kolorach i zachwycającej wyrazistości. Deep Nostalgia™ pozwala Ci animować ich twarze i obserwować jak się poruszają. Teraz DeepStory przenosi nasze narzędzia fotograficzne na wyższy poziom.

Naszym celem w MyHeritage jest uczynienie historii rodziny bardziej dostępną i przyjemną dla milionów ludzi na całym świecie i jesteśmy dumni, że jesteśmy liderem wizji i innowacji, aby to urzeczywistnić.

Jak w przypadku każdej nowej funkcji, jest to dopiero pierwsze wydanie, a w planach jest wiele ulepszeń. Planujemy dodać napisy w DeepStory, udpstępnić interfejs przechwyć i upuść, aby zmienić kolejność rozdziałów w edytorze, dodać narzędzie do wybierania zdjęć, aby umożliwić Ci łatwe wybranie dowolnego zdjęcia z istniejących zdjęć na MyHeritage, dodać podświetlanie osób na zdjęciach i wiele więcej. Jeśli masz opinie i sugestie, chętnie usłyszymy je w komentarzach.

Chcemy podziękować D-ID za stworzenie wspaniałej technologii, na której opiera się DeepStory. Nasza współpraca z D-ID, która rozpoczęła się od Deep Nostalgia™, osiągnęła nowy poziom dzięki DeepStory, a my już planujemy nasz kolejny ekscytujący wspólny projekt.

Wypróbuj DeepStory już dziś i daj nam znać, co myślisz!