Promocja z okazji BLACK FRIDAY już OTWARTA!

W tym sezonie świątecznym, podaruj swoim bliskim prezent, który będą cenić przez następne pokolenia. Zestaw DNA MyHeritage oferuje potężny wgląd w Twoje etniczne pochodzenie i pomoże Ci znaleźć krewnych, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś!

Nasza oferta z okazji Czarnego Piątku jest już OTWARTA. Zamów swoje zestawy już dziś!

Jeśli rozważałeś zakup zestawu MyHeritage DNA dla bliskiej osoby, nie ma lepszego momentu niż teraz: nasza ograniczona czasowo wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku w tym sezonie świątecznym jest naszą najlepszą okazją DOTYCHCZAS. Możemy nawet zapakować go na prezent dla Ciebie!

Zestaw DNA MyHeritage oferuje szczegółowy podział etniczny z jedną z najbardziej wszechstronnych list etnicznych w branży, obejmującą 2,114 regionów genetycznych i geograficznych. Test jest naprawdę łatwy w użyciu: prosty wymaz z policzka, którego wykonanie zajmuje tylko 2 minuty. Ponadto, nasza ogromna globalna baza danych DNA umożliwia znalezienie nowych krewnych z całego świata.

Skorzystaj z naszej największej PROMOCJI z okazji Czarnego Piątku, która trwa już TERAZ!

W tym sezonie świątecznym otwórz drzwi do potężnych nowych odkryć. Kiedy kupujesz zestaw DNA MyHeritage dla członka rodziny, robisz więcej niż tylko pomagasz mu dowiedzieć się skąd pochodzi. Pomagasz mu odkryć wspólną historię, którą dzielicie, wzmacniając więź między wami w głęboki sposób.

Nie przegap tej okazji! Zamów zestawy DNA MyHeritage dla każdego na Twojej liście już dziś!

Udanych zakupów!

Zespół MyHeritage