DNA: Oferta DNA z okazji DNIA MATKI

DNA: Oferta DNA z okazji DNIA MATKI

Dzień Matki tuż tuż, a mianowicie 26 maja. Z tej okazji mamy dla Was wspaniałą promocję na testy DNA. Zapraszamy Was do zakupu testów w zniżce dla siebie, lub na prezent dla Mam. Składajcie zamówienia jak najszybciej, a zapewniamy Was, że dotrą na czas!

Zamów Zestaw DNA już teraz 

Zestawy DNA MyHeritage są wysyłane na Twój adres domowy i możesz wykonać test w domu. Twoje wyniki będą dostępne w ciągu 4-6 tygodni i będą dostępne online. Otrzymasz e-mail, gdy będą gotowe.

Zestaw DNA MyHeritage oferuje szeroki wgląd w Twoje pochodzenie etniczne i pomaga Ci znaleźć krewnych, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Nasz podział etniczny przedstawia teraz 2,114 regionów geograficznych, zapewniając większą dokładność i rozdzielczość niż jakikolwiek inny test DNA dostępny obecnie na rynku i daje wgląd w 42 najważniejsze pochodzenia etniczne.

Wyniki DNA mogą pomóc Ci dowiedzieć się więcej o Twoich korzeniach, a nawet odnaleźć informacje, które ograniczały postęp Twoich odkryć.

Test DNA – Podarunek odkryć

Podaruj swoim kochanym Mamom prezent, który może odmienić ich życie – odkrycie swoich korzeni, zrozumienie siebie, i swojej historii – bo przecież wszyscy żyjemy w jednej, wielkiej, globalnej wiosce.

Kliknij tutaj, aby zakupić zestaw DNA w naszej promocyjnej cenie!