Gorąca oferta – Zamów swój zestaw DNA w niższej cenie!

Lato to idealny czas na nowe odkrycia i łączenie się z nowymi krewnymi. Spraw, aby to lato było wyjątkowe z zestawem DNA dla siebie, członków Twojej rodziny lub Twoich przyjaciół – a może wszystkich powyższych, teraz, gdy zestawy DNA MyHeritage są w sprzedaży w niższej cenie – 59 EUR.

Zamów swój zestaw już dziś!

Testy DNA MyHeritage oferują teraz oszacowanie pochodzenia etnicznego w najwyższej rozdzielczości na rynku. Z 42 obsługiwanymi grupami etnicznymi i 2,114 Grupami Genetycznymi, uzyskasz fascynujący, specyficzny wgląd w to, skąd pochodzą Twoi przodkowie. Otrzymasz również obszerną listę dopasowań DNA z naszej globalnej bazy danych, co pomoże Ci połączyć się z wcześniej nieznanymi krewnymi na całym świecie… i być może doprowadzi Cię do „przełamania murów” w Twoich badaniach genealogicznych. To nie jest tylko teoria – użytkownicy MyHeritage DNA dokonują niesamowitych, zmieniających życie odkryć przez cały czas. Możesz przeczytać ich prawdziwe historie w kategorii Historie Użytkowników na naszym blogu.

Nie przegap swojej szansy na dokonanie własnych odkryć w tej specjalnej cenie. Zamów 2+ zestawów, a otrzymasz darmową dostawę!

Ta oferta specjalna kończy się 27 czerwca 2021 roku, więc złóż zamówienie już teraz.

Tagi: ,