Zapraszamy Cię na międzynarodową konferencję MyHeritage!

Zapraszamy Cię na międzynarodową konferencję MyHeritage!

Komentarze

Z przyjemnością ogłaszamy, że rejestracja na MyHeritage LIVE jest już otwarta – naszą pierwszą międzynarodową konferencję dla użytkowników!

MyHeritage LIVE odbędzie się w weekend 2-4 listopada 2018 r. W Oslo w Norwegii – zapraszamy Cię do udziału.

Zarejestruj się teraz.

Konferencja jest otwarta dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej o MyHeritage – w dla subskrybentów, klientów DNA, tych z darmowymi, podstawowymi kontami i tych, którzy jeszcze nie korzystali z MyHeritage, ale chcieliby dowiedzieć się więcej.

Podczas konferencji odbędzie się przemówienie CEO i założyciela MyHeritage, Gilada Japheta, międzynarodowych ekspertów oraz wykłady od starszych pracowników MyHeritage. Zostaną poruszone 3 tematy: genealogia, DNA i praktyczne warsztaty, zaprojektowane z myślą o wszystkich poziomach doświadczenia, a także mnóstwo okazji do zadawania pytań i poznawania innych użytkowników MyHeritage.

Bilety obejmują wstęp na przyjęcie w piątek wieczorem, przemówienia programowe i wszystkie sesje konferencyjne. Obejmują również lunch i przerwy kawowe w sobotę i niedzielę oraz wstęp na ekskluzywną imprezę MyHeritage LIVE w sobotę wieczorem. Przestrzeń jest ograniczona, więc proszę rezerwować swoje miejsce JAK NAJSZYBCIEJ, zanim skończy się zniżka na Early Bird!

Listę pobliskich hoteli, szczegółowe informacje o tym, jak dostać się na miejsce z lotniska w Oslo i inne informacje, można znaleźć w często zadawanych pytaniach na stronie MyHeritage LIVE.

Czekamy na Ciebie w Oslo!

Zespół konferencyjny MyHeritage LIVE 2018!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony