Webinarium: Wprowadzenie do Smart Matches™

Webinarium: Wprowadzenie do Smart Matches™

We wtorek 15 października miało miejsce drugie Webinarium MyHeritage pt. „Wprowadzenie do Smart Matches™.” Użytkownicy, którzy nie wzięli udziału w webinarium, a chcieliby dowiedzieć się więcej na temat Smart Matches mogą obejrzeć wideo z tego wydarzenia!

Czym jest Smart Matches™? Smart Matches jest wyjątkową technologią, która inteligentnie dopasowuje Twoją rodzinę do milionów profili z innych drzew genealogicznych!

Dzięki webinarium dowiecie się:

– o historii powstania tej technologii

– jak działa ta technologia na przykładach

– użyteczności tej technologii

– jakie Smart Matches są w pakiecie Premium oraz podstawowym

– statystykach związanych z tą technologią

– historiach odnalezionych krewnych (żywych i tych zmarłych) dzięki Smart Matches i wiele więcej! Niespodzianka – wypowie się Pani Elżbieta, która odnalazła dzięki Smart Matches siostrę cioteczną w Australii!

Kolejne Webinarium pt. Genealogia 101 odbędzie się 3 grudnia o godz. 19.00. Będziecie mogli dowiedzieć się jak badać historie swojej rodziny dzięki cennym radom i wskazówkom. Gościem specjalnym będzie Pani Małgorzata Nowaczyk, autorka książki Poszukiwanie Przodków. Genealogia dla każdego. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do webinarium!

Możecie się zarejestrować TUTAJ!

Czym jest webinarium? Dla tych co nie wiedzą, webinarium z ang. web (sieć) + seminar (seminarium) jest rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie, a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. W założeniu ma przypominać tradycyjne spotkanie i umożliwić kontakt mimo dużych odległości.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w drugim webinarium MyHeritage w języku polskim, za wszystkie pytania, uwagi, podziękowania i zapraszamy Was do trzeciego!