Podziel się z nami historią rodzinną!

Podziel się z nami historią rodzinną!

Na naszym blogu do tej pory pojawiły się wspaniałe historie od użytkowników. Tym razem zapraszamy Was również do dzielenia się Waszymi odkryciami z DNA MyHeritage, które zapewne wykreowało dla Was wiele połączeń w drzewie! 

Spisane, opublikowane historie – od wspomnień rodzinnych, historii odnalezionego przodka, historii starego listu, emigracji krewnych, lub odnalezienia przodków z naszą funkcją Smart Matches czy Record Matches, czy historię odkryć z DNA MyHeritage są niesamowitym zapiskiem przeszłości.

Te spisane historie rodzinne są niesamowitym dziedzictwem dla przyszłych pokoleń. Opatrzone w zdjęcia, pobudzają naszą wyobraźnię i pozwalają na chwilę, w myślach “przenieść się w czasie” to tych niesamowitych, emocjonalnych, a czasem smutnych wspomnień.

Każda opublikowana na blogu historia (opatrzona w zdjęcia) zostanie nagrodzona roczną subskrypcją PremiumPlus, która pozwoli Wam na pogłębienie dotychczasowych odkryć! Czekamy na Wasze historie opatrzone zdjęciami, krótką historią autora i jego zdjęciem profilowym na katarzyna@myheritage.com 

Tagi: , ,