Promocja DNA na Cyber Poniedziałek! Ostatnia szansa w tym ROKU na zakup DNA TANIEJ!

Promocja DNA na Cyber Poniedziałek! Ostatnia szansa w tym ROKU na zakup DNA TANIEJ!

Zakupy świąteczne mogą być nad wyraz stresujące. W MyHeritage mamy dla Ciebie propozycję zakupu naszego testu DNA, który zarówno Ty, jak i Twoi bliscy mogą wykonać w domu, i to w niższej niż zwykle cenie. Wykorzystaj naszą kolejną promocję, tym razem z okazji Cyber Poniedziałku, i podaruj swoim bliskim ekscytujący prezent, który może pomóc im dowiedzieć się więcej o samym sobie, i o swoich bliskich.

Zamów nasz test już dziś!

Czy jesteś spokrewniony z ludźmi, którzy mogą lub mogli mieszkać lub urodzić się w innych krajach, lub na innych kontynentach? Napewno! Tylko jeszcze o tym nie wiesz! Czy szukałeś swojej biologicznej matki lub ojca? Czy miałeś kogoś w rodzinie, kto walczył w wojnach lub służył w wojsku w czasach wojny? Na wiele z Twoich pytań można odpowiedzieć za pomocą prostego wymazu z policzka.

DNA MyHeritage w Akcji 

Święta to czas wspólnoty, przebaczenia, czas rodzinny. Zdaje się, że test DNA jest jednym ze sposobów na zbliżenie członków rodziny do siebie, właśnie poprzez odkrywanie swoich korzeni. 

Johannes Nielsen doświadczył wyżej wspomnianego uczucia wspólnoty. Dorastając w Korei Południowej, wiedział, że został adoptowany jako dziecko – i to była cała wiedza, jaką posiadał o swoich korzeniach. Nie miał wglądu w to, kim była jego biologiczna rodzina ani dokąd sięgają jego korzenie (przynajmniej najbliższe “gałęzie”).

Kiedy wróciły wyniki testów DNA Johannesa z MyHeritage, odkrył, że ma daleką kuzynkę w Stanach Zjednoczonych, która wypracowała solidne drzewo genealogiczne. Kuzynka ta, choć nic nie wiedziała o historii Johannesa, pomogła mu znaleźć odpowiedzi na pytania, które go nurtowały. „Połączyła go” z dziadkiem od strony Mamy, co dało Johannesowi lepszy obraz drzewa genealogicznego.

Następnie odkrył, że istnieje jeszcze bliższy związek DNA, który pomógł mu dowiedzieć się nieco o swoich rodzicach biologicznych. 

To doprowadziło go do odkrycia Ojca, który niestety zmarł w 2006 roku, oraz Matki, która jeszcze żyła i mieszkała w Stanach Zjednoczonych. W emocjonalnych okolicznościach, w końcu, po 43 latach, Johannes spotkał swoją matkę po raz pierwszy.

Test DNA – Podarunek odkryć

Podaruj swoim bliskim i przyjaciołom prezent, który może odmienić ich życie – odkrycie swoich korzeni, zrozumienie siebie, i swojej historii – bo przecież wszyscy żyjemy w jednej, wielkiej, globalnej wiosce.

Oferujemy nasze DNA w najniższej cenie (wraz z ostatnią promocją na Czarny Piątek), a przy zamówieniu 2 lub więcej testów, otrzymasz bezpłatną przesyłkę. Nie przegap tej szansy! 

Zamów test DNA już dziś!