Webinary Online w czerwcu

Webinary Online w czerwcu

Już czerwiec! Przygotowaliśmy dla Was kolejne darmowe sesje online na nadchodzący miesiąc – ale najpierw zobaczcie nasz nowy filmik o naszych szalenie popularnych sesjach FB Live:

Nasze darmowe webinaria na żywo są prowadzone przez najlepszych ekspertów w dziedzinie genealogii, historii rodziny i DNA, którzy omawiają wiele przydatnych i istotnych tematów. Dzięki formatowi na żywo, możesz zadawać pytania i wchodzić w interakcję z wykładowcami w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie możesz dotrzeć na wydarzenia na żywo, nadal możesz cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku, a wiele z sesji Zapytaj Eksperta jest później udostępnianych do bezpłatnego oglądania w Bazie Wiedzy MyHeritage.

Sesje Facebook na Żywo

Na te sesje nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: możesz dołączyć do nich bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Po prostu odwiedź stronę, kiedy sesja ma się rozpocząć i wypatruj transmisji wideo na żywo w górnej części kanału. Zalecamy śledzenie naszej strony na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia, gdy będziemy na żywo. Pytania będzie można zadawać w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie pod koniec sesji. Proszę zwrócić uwagę, że sesje te prowadzone są na angielskim Facebooku MyHeritage, nie polskim, tutaj link do angielskiego Facebooka MyHeritage.

2 czerwca, godz. 20 polskiego czasu

Temat: Etyka badań nad historią rodziny

Prelegent: Judy G. Russel

Opis: Kiedy zagłębiamy się w życie naszych przodków i pracujemy z DNA, mogą pojawić się etyczne pytania dotyczące prywatności i ujawniania informacji. Genealog i prawnik Judy G. Russel poprowadzi nas przez radzenie sobie z tymi dylematami.

7 czerwca, godz. 19 czasu polskiego

Temat: Tworzenie pięknych wykresów na MyHeritage

Prelegent: Janet Havorka

Opis: Czy wiesz, że MyHeritage oferuje darmowe narzędzie do tworzenia wspaniałych, możliwych do wydrukowania wykresów rodzinnych z Twojego drzewa? Trener genealogii Janet Havorka pokaże Ci, jak korzystać z tego narzędzia.

9 czerwca, 20 czasu polskiego

Temat: Irlandzki Spis Powszechny na MyHeritage

Prelegent: Daniel z Daniel’s Genealogy

Opis: Młody genealog Daniel z Daniel’s Genealogy wprowadzi Cię do irlandzkiego spisu powszechnego na MyHeritage i pokaże jak go używać do badania swoich irlandzkich przodków.

Zapytaj eksperta

Seria bezpłatnych webinariów Zapytaj Eksperta jest prowadzona przez naszego Eksperta Genealogii, Daniela Horowitza, w każdy czwartek o godzinie 19 czasu polskiego. W każdym tygodniu Daniel koncentruje się na innym temacie, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji rekordów historycznych i zaprasza użytkowników do zadawania pytań i konsultacji z nim. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na nadchodzące sesje Zapytaj eksperta.

Zapraszamy!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Ania

  30 maja, 2021

  kiedy wyniki konkursu na dzień matki? Miały być 26.05….

  • K

   Kasia

   31 maja, 2021

   Niestety nie znaleźliśmy żadnych wpisów z hashtagiem #Mamywnaszejrodzinie w Mediach Społecznościowych, a więc nie było żadnych konkursowiczów