Nowości MyHeritage: Olbrzymia Promocja testów DNA na Czarny Piątek!

Nowości MyHeritage: Olbrzymia Promocja testów DNA na Czarny Piątek!

Sezon świątecznych Promocji trwa! Od dzisiaj mamy dla Was kolejną, znaczącą promocję na nasze testy DNA z okazji Czarnego Piątku! Zapraszamy Was do obdarowania bliskich na te Święta Bożego Narodzenia naszym testem DNA, który oferujemy w najniższej możliwie cenie!

Zamów swój test DNA już dziś!

W połączeniu z naszą technologią do tworzenia drzewa genealogicznego, kolekcją rekordów historycznych (akt, spisów), nasz test DNA pomaga Ci w osiągnięciu dokładnego zrozumienia Twojego pochodzenia, pochodzenia Twoich przodków, a tym samym odkryciu kim naprawdę jesteś, i skąd pochodzą Twoje korzenie!

Idealny prezent dla całej rodziny

Zrobienie testu DNA i otrzymanie rezultatów jest ekscytującym wydarzeniem dla Ciebie samego, jednak przy zaangażowaniu całej rodziny, może stać się jeszcze bardziej fascynujące. Jeśli Ty wykonałeś już test DNA dla siebie, zastanów się, kto w dalszej kolejności w Twojej rodzinie mógłby go wykonać, tak aby wzbogaciło to informacje w Twoim/ Waszym drzewie genealogicznym. Mimo, iż wszyscy członkowie Twojej rodziny dzielą DNA, im więcej osób w Twojej rodzinie wykona taki test, tym dokładniejszy będzie obraz pochodzenia każdej gałęzi w drzewie.

Zawsze sugerujemy rozpoczęcie od najstarszych członków rodziny. Poprzez wykonanie testu przez Twoich dziadków, czy pradziadków, możesz pokonać wiele “kamieni milowych”, w celu zbliżenia się do odkrycia korzenii Waszej rodziny, sprawiając że test DNA i jego wyniki będą mogłby być przekazywane z pokolenia na pokolenie w Waszej rodzinie.

MyHeritage pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów rodzinnych

Dzięki testom DNA MyHeritage możliwe stało się wiele spotkań rodzinnych i nadal dają one nadzieję ludziom, którzy wciąż szukają krewnych.

MyHeritage pomógł młodej kobiecie, Seraine Danner, po raz pierwszy zjednoczyć się z jej rodzonym ojcem. Kiedy Seraine była dość młoda, odkryła, że nie ma pojęcia, kim jest jej rodzony ojciec. Po zakupie zestawu testowego MyHeritage i uzyskaniu jego wyników, odkryła istnienie swojej kuzynki.

Seraine mogła skontaktować się ze swoją nowo odnalezioną kuzynką; i razem odkryły, że biologiczny ojciec Seraine mieszka niedaleko. Dzisiaj Seraine jest w stałym kontakcie z ojcem!

Promocja MyHeritage z okazji Czarnego Piątku

Od dzisiaj, nasze testy DNA są w najniższej możliwie CENIE!

Oprócz niższej ceny, oferujemy również DARMOWĄ ,standardową wysyłkę przy zamówieniu dwóch lub więcej zestawów testowych, jak również opakowanie na prezent dla każdego zamówienia.
Dzięki naszemu specjalnemu opakowaniu na prezent przy zamówieniu testu DNA, nie musisz martwić się o przygotowywaniu podarunku pod choinkę, i pakowaniu go. Zapraszamy na naszą stronę internetową! Czas ucieka 😉

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Adam

    24 listopada, 2020

    A kiedy znów będzie można wrzucać testy zrobione w innych serwisach i uzyskać darmowy dostęp do wszyskich narzędzi DNA? Rok temu chyba była taka promka.