Konkurs na najstarsze portretowe zdjęcie rodzinne!

Komentarze1

Wczoraj została uruchomiona globalna kampania MyHeritage „Zachowaj zdjęcia rodzinne”, której celem jest pogłębienie świadomości społeczeństwa na temat starych rodzinnych fotografii i ich wartości dla przyszłych pokoleń. Zdjęcia często przechowywane w domu w zakurzonych albumach, są narażone na ryzyko zapomnienia i zniszczenia. Nie ryzykuj utraty tych niezastąpionych skarbów rodzinnych i weź udział w kampanii MyHeritage!

Z okazji trwającej kampanii MyHeritage pomagającej uświadomić problemy ze zdjęciami pomyśleliśmy o konkursie zdjęciowym dla Was! Czy wiecie, że zdjęcia portretowe były kiedyś bardziej popularne niż dzisiaj? A to dlatego, że w przeszłości nie każdy mógł sobie pozwolić na aparat fotograficzny, nie było też takiego wyboru jak dzisiaj! Dlatego też bardzo często były wykonywane zdjęcia portretowe – i z pewnością posiadacie Wy je również!

Chcesz się dowiedzieć więcej o jednej z Twoich starszych fotografii? Nie jesteś pewien kto znajduje się na zdjęciu obok Twoich dziadków? Co tydzień jeden zwycięzca będzie miał szansę porozmawiać z Maureen i uzyskać darmową konsultację (tylko w języku angielskim). Będziesz mógł pokazać zdjęcia Maureen i będziesz się mógł dowiedzieć o nich więcej! Ekspert ds. fotografii i zarazem genealog pomoże odkryć historię kryjącą się za zdjęciami i będziesz mógł dowiedzieć się więcej o swoich przodkach.

Zdjęcie portretowe Michała Jurowskigo niedawno odnalezionego brata pradziadka Pana Rafała Jurowskiego, użytkownika MyHeritage, fot. 1905

A wiec, co trzeba zrobić? Chcielibyśmy Was zaprosić do przesyłania nam najstarszych portretowych zdjęć rodzinnych z oznaczeniami roku najstarsze i zarazem najbardziej najciekawsze i zarazem najstarsze zdjęcie portretowe zostanie opublikowane u nas na Blogu. Osoba, która zwycięży otrzyma 1 roczną subskrypcję PremiumPlus oraz 1 roczną subskrypcję na dane do MyHeritage.

Jeśli chodzi o konsultacje z Maureen – zwycięzca będzie wyłoniony sposób 40 wersji językowych MyHeritage, jednakże subskrypcja PremiumPlus oraz Subskrypcja na dane – zostanie przyznana użytkownikowi z Polski.

Zachęcamy Was do przesyłania starych portretowych zdjęć rodzinnych z opisem i datą kiedy było wykonane zdjęcie na stories@myheritage.com! Zdjęcia można przesyłać do 21 sierpnia br. Kolejno, 26 sierpnia opublikujemy zdjęcia portretowe, które wezmą udział w głosowaniu naszych użytkowników. Zwycięzca będzie wybrany przez naszych użytkowników.

PS. Prosimy przesyłać tylko te zdjęcia, na które macie zgodę na wykorzystanie. Prosimy nie przesyłać zdjęć, które nie są Państwa własnością. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia, które zostaną przesłane bez zgody rodziny i z nieznanych źródeł. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy MyHeritage.com. Przesłane zdjęcia mogą być później przedstawione na social media od MyHeritage takich jak Facebook, Pinterest czy też Blog.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony