Czy jesteś podobny do swojego Ojca lub Dziadka? Ciekawy konkurs z okazji Dnia Ojca. Wygraj naszą subskrypcję!

Komentarze2
Louis Beckstrom (urodzony w 1917) i prawnuk Mathew Beckstrom (urodzony w 1995)

Moi Drodzy, zbliża się kolejny dzień rodzinny. Po Dniu Matki, który świętowaliśmy 26 maja, nadszedł czas na uczczenie wspaniałych Ojców. Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs (nie do odrzucenia ????). Na czym polega konkurs? Zapraszamy Was do krótkiej podróży po zdjęciach Waszych, Waszych Ojców, Waszych synów, czy Waszych Dziadków. Przyjrzyjcie się tym fotogorafiom! Czy zauważacie podobieństwa w wyglądzie?

Nawet jeśli ich nie zauważacie, prosimy Was o zebranie tych zdjęć, zeskanowanie i przesłanie do nas na katarzyna@myheritage.com. Prosimy o podpisanie zdjęć, mianowicie, kto znajduje się na zdjęciu, na przykład Ty i Twój syn, albo Ty i Twój Ojciec.

Co do wygrania?

Do wygrania nasza roczna subskrypcja PremiumPlus, która da Ci:

-nielimitowana ilość osób w drzewie,

-Premium Family Tree Builder – połączenia Smart Matches, mapy interaktywne,

-Ulepszony Smart Matches – zatwierdzenie i odrzucenie połączenia, automatyczne połączenia, kontaktowanie Managera strony,

– Całkowity dostęp po kontrolera spójności drzewa

-Nielimitowany dostęp do Instant Discoveries  – dzięki czemu możesz dodawać całe gałęzie rodzinne za pomocą jednego kliknięcia

Dlaczego taki konkurs i takie zadanie?

Bardzo chcielibyśmy, abyście zajrzeli do starych albumów, do folderów ze zdjęciami na komputerach. Wierzymy, że zdjęcia mają ogromną moc i mogą wywołać mnóstwo wspomnień!

Zwycięzca zostanie ogłoszony 1 lipca, a przesłane przez Was zdjęcia zostaną opublikowane na naszym blogu.

Zapraszamy ????

 

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Marian Sadowski


  10 czerwca, 2017

  Przed śmiercią poznałem brata ojca i oniemienie identyk Gustaw czyli mój ojciec niestety ostatni i jedyny go widziałem system komunizmu tak działał ja w Polsce on w NRD dziadka nie znałem zmarł w1900 roku

 • Kasia


  1 lipca, 2017

  Drodzy Państwo, emocje, uśmiech, wzruszenie – odczucia, które towarzyszły nam podczas tworzenia tego wpisu – https://blog.myheritage.pl/2017/07/nasi-ojcowie-uderzajace-podobienstwo/ – w którym zebraliśmy Wasze zdjęcia konkursowe. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i ogromnie dziękujemy za poświęcenie czasu na przejrzenie pudełek, folderów i przesłanie nam zdjęć!

  Wybór był bardzo ciężki, kierowaliśmy się największym podobieństwem wśród członków rodziny. Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wygranej Panu Karolowi Gałkowi. Panie Karolu, proszę o kontakt na katarzyna@myheritage.com w celu odebrania nagordy – rocznej subskrypcji PremiumPlus, dzięki której będzie mógł Pan pogłębiać odkrywanie historii swojej rodziny. Zapraszamy Państwa do naszych kolejnych konkursów, które pojawiają się regularnie na tym blogu.

  Życzymy wspaniałego weekendu i pozdrawiamy serdecznie, Katarzyna i cały zespół MH (wszyscy widzieli zdjęcia:)