Czy jesteś podobny do swojego Ojca lub Dziadka? Ciekawy konkurs z okazji Dnia Ojca. Wygraj naszą subskrypcję!

Komentarze3
Louis Beckstrom (urodzony w 1917) i prawnuk Mathew Beckstrom (urodzony w 1995)

Moi Drodzy, zbliża się kolejny dzień rodzinny. Po Dniu Matki, który świętowaliśmy 26 maja, nadszedł czas na uczczenie wspaniałych Ojców. Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs (nie do odrzucenia 😉). Na czym polega konkurs? Zapraszamy Was do krótkiej podróży po zdjęciach Waszych, Waszych Ojców, Waszych synów, czy Waszych Dziadków. Przyjrzyjcie się tym fotogorafiom! Czy zauważacie podobieństwa w wyglądzie?

Nawet jeśli ich nie zauważacie, prosimy Was o zebranie tych zdjęć, zeskanowanie i przesłanie do nas na katarzyna@myheritage.com. Prosimy o podpisanie zdjęć, mianowicie, kto znajduje się na zdjęciu, na przykład Ty i Twój syn, albo Ty i Twój Ojciec.

Co do wygrania?

Do wygrania nasza roczna subskrypcja PremiumPlus, która da Ci:

-nielimitowana ilość osób w drzewie,

-Premium Family Tree Builder – połączenia Smart Matches, mapy interaktywne,

-Ulepszony Smart Matches – zatwierdzenie i odrzucenie połączenia, automatyczne połączenia, kontaktowanie Managera strony,

– Całkowity dostęp po kontrolera spójności drzewa

-Nielimitowany dostęp do Instant Discoveries  – dzięki czemu możesz dodawać całe gałęzie rodzinne za pomocą jednego kliknięcia

Dlaczego taki konkurs i takie zadanie?

Bardzo chcielibyśmy, abyście zajrzeli do starych albumów, do folderów ze zdjęciami na komputerach. Wierzymy, że zdjęcia mają ogromną moc i mogą wywołać mnóstwo wspomnień!

Zwycięzca zostanie ogłoszony 1 lipca, a przesłane przez Was zdjęcia zostaną opublikowane na naszym blogu.

Zapraszamy 😊

 

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Marian Sadowski


  Czerwiec 10, 2017

  Przed śmiercią poznałem brata ojca i oniemienie identyk Gustaw czyli mój ojciec niestety ostatni i jedyny go widziałem system komunizmu tak działał ja w Polsce on w NRD dziadka nie znałem zmarł w1900 roku

 • Kasia


  Lipiec 1, 2017

  Drodzy Państwo, emocje, uśmiech, wzruszenie – odczucia, które towarzyszły nam podczas tworzenia tego wpisu – https://blog.myheritage.pl/2017/07/nasi-ojcowie-uderzajace-podobienstwo/ – w którym zebraliśmy Wasze zdjęcia konkursowe. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i ogromnie dziękujemy za poświęcenie czasu na przejrzenie pudełek, folderów i przesłanie nam zdjęć!

  Wybór był bardzo ciężki, kierowaliśmy się największym podobieństwem wśród członków rodziny. Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wygranej Panu Karolowi Gałkowi. Panie Karolu, proszę o kontakt na katarzyna@myheritage.com w celu odebrania nagordy – rocznej subskrypcji PremiumPlus, dzięki której będzie mógł Pan pogłębiać odkrywanie historii swojej rodziny. Zapraszamy Państwa do naszych kolejnych konkursów, które pojawiają się regularnie na tym blogu.

  Życzymy wspaniałego weekendu i pozdrawiamy serdecznie, Katarzyna i cały zespół MH (wszyscy widzieli zdjęcia:)