Wróciliśmy z RootsTech 2019

Komentarze

Niedawno wróciliśmy z RootsTech 2019, gdzie zespół MyHeritage spotkał się z entuzjastami historii rodzinnych. Przez cały okres trwania wydarzenia, mieliśmy wiele niespodzianek dla uczestników!

Stoisko MyHeritage

Stoisko MyHeritage nie miało chwili odetchnienia; już od samego początku wydarzenia, mieliśmy wielu wizytorów.

Nasze prezentacje live demo były wyświetlane co pół godziny.
Ran Snir, DNA Product Manager, podczas prezentacji na żywo
Daniel Horowitz, Genealogy Expert w MyHeritage

Na stoisku było wiele komputerów, tak aby uczestnicy mogli na żywo zadawać nam pytania, i tak abyśmy mogli na bieżąco zaglądać do subskrypcji, i na żywo udzielać pomocy.

Shlomi Ben Ami (lewo), Email Support Manager, podczas udzielania pomocy użytkownikowi

Ogłoszenia dot. produktów

Podczas konferencji ogłosiliśmy wydanie nowych i ekscytujących funkcji.

W środę ogłosiliśmy przełomową nowość, Theory of Family Relativity ™. Technologia ta spełnia obietnicę złożoną przez naszego dyrektora generalnego Gilada Japheta w zeszłym roku podczas RootsTech i jest pierwszą tego rodzaju. Ta teoria to istna innowacja, skanująca miliardy drzew genealogicznych, zapisy historyczne i inne bazy danych, aby rozjaśnić związki między dopasowaniami DNA.

Wprowadziliśmy również AutoClusters, nową funkcję, która automatycznie grupuje i wizualizuje wspólne połączenia DNA. Technologia AutoClustering organizuje grupy dopasowań DNA w oparciu o prawdopodobnego wspólnego przodka, aby zapewnić nowe spojrzenie na relacje rodzinne.

Odpowiedź na nowe funkcje była zdecydowanie pozytywna. Użytkownicy są podekscytowani nowymi sposobami na poznanie swoich dopasowań DNA.

Piątek był dniem sponsorowanym przez MyHeritage w RootsTech. Rozpoczęliśmy od śniadania MyHeritage dla przyjaciół.

Następnie, założyciel i dyrektor  Legacy Family Tree Webinars Geoff Rasmussen przedstawił Saroo Brierley. W swojej prezentacji Geoff ogłosił, że MyHeritage wydłuż projekt pro bono,  DNA Quest. Przekażemy 5000 dodatkowych kitów DNA, tak aby pomagać zaadaptowanym na całym świecie zjednoczyć się z biologicznymi rodzinami.

Zorganizowaliśmy także MyHeritage Town Hall, gdzie uczestnicy mieli możliwość usłyszeć historie naszych pracowników, którzy budowali platformę.

Maya Lerner, VP Product w MyHeritage.

W sobotę na lunchu MyHeritage założyciel i dyrektor generalny Gilad Japhet ogłosił, że MyHeritage zakończył swój cel digitalizacji wszystkich cmentarzy Izraela. Obecnie jest to pierwszy kraj na świecie, w którym niemal wszystkie nagrobki zostały zdigitalizowane i są dostępne online – za darmo!

Losowania i gry

Każdego dnia rozlosowywaliśmy kity DNA, Amazon Echo, i wiele więcej.

Tłumy zbierają się na codzienną loterię.

Mieliśmy również wyskakujące okienko, gdzie odwiedzający mogli zagrać w grę ring toss, aby wygrać niedźwiedzia MyHeritage lub zestaw DNA MyHeritage.

Oto niektórzy z naszych szczęśliwych zwycięzców:

Inną główną atrakcją była sobotnia przebieralnia w stylu vintage. Tutaj uczestnicy mogli przebierać się w stare stroje!

Oto kilka świetnych zdjęć zrobionych na stoisku.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i uczestniczyli w naszych zajęciach. Wspaniale było zobaczyć naszych starych przyjaciół i poznać nowych.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia na MyHeritage LIVE 2019, konferencji użytkowników MyHeritage!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony