DNA MyHeritage – Mamy ekscytujące wyniki testów DNA piłkarzy Legii! Cz. 1

DNA MyHeritage – Mamy ekscytujące wyniki testów DNA piłkarzy Legii! Cz. 1

DNA MyHeritage – Znamy wyniki testów DNA piłkarzy Legii

Kilka dni temu ogłosiliśmy nasz projekt, w którym podjęliśmy się sprawdzenia DNA czterech piłkarzy Legii Warszawa. W tym poście opisaliśmy pierwsze reakcje reprezentantów, jeszcze przed ogłoszeniem rezultatów.

Mamy już wyniki!

DNA MyHeritage – Wyniki DNA piłkarzy Legii Warszawa

Michał Kucharczyk, Kasper Hamalainen, Sandro Kulenovic, i Marek Saganowski – to ich DNA poznaliśmy w naszych testach.

Czy Michał Kucharczyk jest w 100% Polakiem? Czy Sandro Kulenovic ma więcej niż 2 pochodzenia etniczne? Czy Kasper Hamalainen jest w 100% z Finlandii?

</p>
<p>

“Jestem taki troszkę zestresowany, bo całe życie człowiek myśli, że pochodzi z Polski” – mówi Michał Kucharczyk przed ogłoszeniem wyników. 

“No nie wiem, na pewno dla mnie nie będzie to jakaś niespodzianka, bo matka jest z Chorwacji, ojciec z Bośni” – stwierdził Sandro Kulenovic.

Zobaczcie sami te ekscytujące wyniki testów DNA MyHeritage w wideo poniżej. Każdy z uczestników dowiedział się również nieco więcej, na przykład ilu krewnych z jakiego kraju posiada najwięcej wg. testu DNA MyHeritage.

Pozostańcie z nami – za kilka dni, ujawnimy drugą część wyników DNA MyHeritage piłkarzy Legii!

Zapraszamy Was do skorzystania z naszych testów DNA MyHeritage , które poza pochodzeniem etnicznym, wyszukają dla Was mnóstwo nowych, ekscytujących połączeń.