Webinary Online w październiku

Webinary Online w październiku

Czy szukasz sposobu na ulepszenie swoich umiejętności genealogicznych przed Świętami? Dołącz do naszych bezpłatnych sesji online (w języku angielskim) i ucz się od ekspertów w dziedzinie genealogii i DNA. Przygotuj swoje pytania na interaktywną sesje DNA Pytania i odpowiedzi, poznaj “przepis” na usprawnienie procesu dodawania ludzi do swojego drzewa, i wiele więcej!

Sesje na żywo na Facebooku

W celu uczestniczenia w tych sesjach nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: możesz dołączyć do nich bezpośrednio z naszej strony na Facebooku (Pamiętaj! Z angielskiej strony Facebooka MyHeritage, nie polskiej, link TUTAJ). Zwyczajnie odwiedź stronę, kiedy sesja ma się rozpocząć i wypatruj transmisji wideo na żywo w górnej części kanału. Zalecamy śledzenie naszej strony na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia, gdy będziemy na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie pod koniec sesji.

Nie możesz pojawić się na sesji na żywo? Nie martw się – nadal możesz cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku.

Poniedziałek, 4 października, godzina 20 polskiego czasu

Temat: DNA Q&A

Mówca: Diahan Southard

Opis: Dołącz do nas na otwartą sesję pytań i odpowiedzi z guru DNA, założycielką Your DNA Guide, Diahan Southard.

Środa, 6 października, godz. 14 polskiego czasu

Temat: Badanie Szkockiej Historii Rodziny na MyHeritage

Prelegent: Chris Paton

Opis: Chris Paton, profesjonalny genealog z Scotland’s Greatest Story będzie omawiał wskazówki i porady dotyczące badania szkockich przodków za pomocą MyHeritage. 

Poniedziałek, 25 października, godzina 20 czasu polskiego

Temat: Wskazówki dot. Dodawania nowej osoby do drzewa

Prelegent: Thomas MacEntee

Opis: Podczas badań, kiedy odkrywając nowego przodka, zapewne od razu chcesz go dodać do swojego drzewa. Ekspert Genealogii Thomas MacEntee pokaże Ci, jak stworzyć „przepis” na upewnienie się, że podczas procesu dodawania osoby do drzewa wykorzystałeś wszystkie możliwości.

Zapytaj Eksperta

Seria bezpłatnych webinariów Zapytaj Eksperta jest prowadzona przez naszego Eksperta Genealogii, Daniela Horowitza, w każdy czwartek o godzinie 19 czasu polskiego. W każdym tygodniu Daniel koncentruje się na innym temacie, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji rekordów historycznych i zaprasza użytkowników do zadawania pytań i konsultacji z nim. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na nadchodzące sesje Zapytaj eksperta.

Zapraszamy!