Webinary online w sierpniu!

Webinary online w sierpniu!

Mamy nadzieję, że to lato jest dla Was udane! W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was więcej fascynujących, darmowych sesji online, w których poruszamy tematy, takie jak „ochrona” Twojego drzewa genealogicznego, czy omówimy narzędzia fotograficzne w MyHeritage.

Nasze darmowe webinaria na żywo są fantastyczną okazją do tego, aby posłuchać najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie historii rodziny, genealogii i DNA w zaciszu własnego domu i całkowicie za darmo. 

Sesje na żywo na Facebooku

Udział w tych sesjach nie wymaga wcześniejszej rejestracji: możesz do nich dołączyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku (WAŻNE: Na Facebooku angielskim, nie polskim!). Wystarczy, że odwiedzisz stronę, kiedy sesja ma się rozpocząć, i przejdziesz do transmisji wideo na żywo w górnej części kanału. Zalecamy śledzenie naszej strony na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia, gdy będziemy na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie pod koniec sesji.

Nie masz czasu, i nie możesz dołączyć na sesję na żywo? Nie martw się – nadal możesz cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku.

2 sierpnia, godzina 20 polskiego czasu

Temat: Jak zabezpieczyć się przed katastrofą „genealogiczną”

Prelegent: Melissa Barker

Opis: Jeśli czegoś nauczyły nas ostatnie dwa lata, to tego, że nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć! Historyk publiczny Melissa Barker omówi, jak możesz zabezpieczyć swoje badania w przypadku nadejścia katastrof.

9 sierpnia, godz. 15 czasu polskiego

Temat: Korzystanie z arkuszy kalkulacyjnych w celu maksymalnego wykorzystania MyHeritage

Prelegent: Fran Kitto

Opis: Historyk rodziny i bloger podróżniczy Fran Kitto pokaże Ci, jak używać arkuszy kalkulacyjnych, aby zaoszczędzić czas i pozostać zorganizowanym podczas badania historii rodziny na MyHeritage.

16 sierpnia, 20 czasu polskiego

Temat: Funkcje fotograficzne na MyHeritage

Prelegent: Tal Erlichman

Opis: Tal Erlichman, dyrektor ds. zarządzania produktami w MyHeritage, zabierze Cię na wycieczkę po funkcjach fotograficznych MyHeritage i pokaże jak je wykorzystać, aby tchnąć życie w stare, rodzinne zdjęcia.

18 sierpnia, godzina 14 czasu polskiego

Temat: Powrót do roczników szkolnych

Prelegent: Thomas McEntee

Opis: Ekspert w dziedzinie technologii genealogicznych i edukator Thomas Macentee zabierze nas w podróż do czasów szkolnych podczas sesji poświęconej rocznikom: rodzajowi zasobu genealogicznego, który jest często pomijany, a może dostarczyć wielu szczegółów o Twoich przodkach.

Zapytaj Eksperta

Seria bezpłatnych webinariów Zapytaj Eksperta jest prowadzona przez naszego Eksperta Genealogii, Daniela Horowitza, w każdy czwartek o godzinie 19 czasu polskiego. W każdym tygodniu Daniel koncentruje się na innym temacie, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji zasobów historycznych i zaprasza użytkowników do zadawania pytań i konsultacji z nim. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na nadchodzące sesje Zapytaj eksperta!

Zapraszamy i przypominamy, że webinary odbywają się w języku angielskim!