KONKURS świąteczny: Świąteczne tradycje rodzinne

KONKURS świąteczny: Świąteczne tradycje rodzinne

Komentarze

Czy to niezwykła ozdoba świąteczna przekazywana z pokolenia na pokolenie w Waszej rodzinie? Niezapomniana kolęda czy pieśń świąteczna? Być może przepisz świąteczny, który był przekazywany z pokolenia na pokolenie? Wysyłanie świątecznych kartek każdego roku? Choć w tym roku święta mogą wyglądać nieco inaczej, chcielibyśmy świętować uhonorowane w czasie tradycje Twojej rodziny, a także podziękować Ci za nowe, które rozpoczniesz w tym roku! 

Zapraszamy do podzielenia się świątecznymi tradycjami w Twojej rodzinie poprzez udział w KONKURSIE MyHeritage!

Podziel się z nami swoimi historiami, najlepiej opatrzonymi w zdjęcia na poland@myheritage.com, zatytułuj e-mail: Konkurs Świąteczny. Zgłoszenia można przesyłać do 20 Grudnia włącznie!

Nagroda? Dla szczęśliwego zwycięzcy: Do wyboru, nasz test DNA lub też subskrypcja kompletna MyHeritage!

Dlaczego tradycje świąteczne są ważne 

Święta są szansą dla wszystkich w rodzinie, aby poświęcić chwilę i naprawdę docenić siebie nawzajem – a tradycje rodzinne pomagają pogłębić ten związek. Przypominają nam one o naszej wspólnej historii i że jest ona czymś naprawdę wyjątkowym; czymś, co zasługuje na to, by raz po raz pamiętać. 

Historia, którą dzielisz się z rodziną, jest wyjątkowa. Tradycje są dla nas sposobem na uczczenie tej historii i zachowanie jej dla potomności.

Zachowanie tradycji świątecznych w 2020 roku

Bez względu na to, gdzie na świecie przebywa w tym roku Wasza rodzina, chcemy uhonorować wysiłki podejmowane przez rodziny w celu zachowania ich tradycji rodzinnych w 2020 roku. Może planujecie zebrać wszystkich razem na wideorozmowę, w której każdy z was będzie uczestniczył w waszej tradycji z domu? Może to być nawet doskonała okazja do włączenia w to przedwsięwzięcie dodatkowych członków rodziny, którzy normalnie nie byliby w stanie spotkać się z Wami osobiście w Święta?

Jeśli szukasz sposobów na nawiązanie więzi z rodziną i zanurzenie się w historii swojej rodziny, MyHeritage oferuje wiele wspaniałych możliwości. Po pierwsze, możesz dać komuś, kogo kochasz, członkostwo w MyHeritage w prezencie. Mogą oni zbudować swoje drzewo genealogiczne (może nawet współpracować), przeszukiwać nasze internetowe kolekcje 12,6 mld rekordów historycznych, ubarwiać i ulepszać zdjęcia rodzinne. Możesz również zakupić zestaw DNA w wyjątkowej cenie, który pomoże Ci rozszerzyć krąg rodzinny i poznać nowych krewnych. Dowiedz się więcej o tym, jak przekazać te znaczące dary odkrycia na www.myheritage.pl/gift.

Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą w rodzinnych tradycjach jest fakt, że nie ma absolutnie żadnych zasad dotyczących ich tworzenia. Być może rok 2020 oferuje nowe możliwości, aby rozpocząć nową tradycję rodzinną? Nie możemy się doczekać, aby przeczytać o twojej kreatywności i zainspirować się tym, jak będziesz obchodzić święta w tym roku.

Podziel się z nami swoimi zdjęciami i historiami na poland@myheritage.com. Nie możemy się doczekać, aby otrzymać Wasze historie!

Życzymy wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Marcin


    16 grudnia, 2020

    Nadchodzi czas Świąt Bożego Narodzenia i tak ten czas od wielu wieków jest ujęty w Polskim kalendarzu. Dni wolne od pracy związane są z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia a nie z obchodzeniem „świąt”. Takie podejście jak wy zasugerowaliście obraża moje uczucia i moje tradycje rodzinne. Dlatego proszę na przyszłość ujmijcie w swoim tekście chociaż raz słowo Boże Narodzenie. Przecież w ustawieniach konta macie widoczne, że używam terminologii katolickiej i moi bliscy często mają ujętą datę chrztu lub nazwiska i imiona chrzestnych. Macie możliwość spersonalizować treści ukazujące się użytkownikom jeśli przerasta was napisanie tekstu nie urażającego małej grupie ludzi którzy nie chcą łączyć się z Polską tradycją. Ludzie którzy tworzą swoje drzewa z przodkami często mogą to robić tylko i wyłącznie dzięki temu, że ich przodkowie chcieli ochrzcić własne dzieci. Więc nie odcinajcie się od rzeczy których nie rozumiecie. Macie u mnie dużego minusa.
    Na koniec życzę Wam Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i Dużo Łaski Bożej Od Dzieciątka Jezus.
    Kopeć Marcin