AI Time Machine™ dodaje motywy Al Awatarów!

AI Time Machine™ dodaje motywy Al Awatarów!

AI Time Machine™, nasza ciesząca się popularnością nowa funkcja, która pozwala zobrazować siebie na przestrzeni dziejów, staje się coraz doskonalsza. Z przyjemnością informujemy, że ze względu na szerokie zainteresowanie, dostępne motywy w AI Time Machine™ zostały rozszerzone o nową kategorię: Awatary AI. Oprócz tematów historycznych (podróże w czasie) oferowanych od momentu wprowadzenia funkcji, możesz teraz tworzyć awatary AI w dziesiątkach oszałamiających motywów. Zobacz siebie jako szkic ołówka lub postać animowaną, jako piłkarza z Mistrzostw Świata, a także w bardziej oryginalnych, zabawnych motywach. Jeśli już korzystałeś z AI Time Machine™, możesz wygenerować nowe motywy na istniejącym modelu lub przesłać nowy zestaw zdjęć, aby stworzyć olśniewające awatary. Awatary są idealne do dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi lub do wykorzystania jako zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych.

Wypróbuj AI Time Machine™, w tym nowe awatary

Przykłady

Poniżej znajdziecie kilka przykładów awatarów wygenerowanych z naszą funkcją.

Piłkarz mistrzostw świata:

Piłkarz mistrzostw świata (Retro):

Postać akcji:

Charakter z gier:

Makijaż:

Model:

Poszukiwacz przygód:

Jeźdźiec smoka:

Szkic ołówkiem:

Obraz:

Rozbłysk kolorów:

Gracz szachów:

„Kosmitka”:

Hipster:

Anioł:

Tarzan:

Św. Mikołaj:

Dostęp do nowych awatarów

Tworzenie nowych obrazów z motywami awatarów jest bardzo łatwe. Jeśli korzystałeś już z AI Time Machine™, odwiedź stronę Twojej galerii, aby rozpocząć. Kliknij na dowolny model w galerii, aby otworzyć stronę z wynikami. Nad wynikami znajdują się teraz dwie zakładki, reprezentujące kategorie: Podróże w czasie i Awatary (nowość).

Zaktualizowana strona wyników z nowymi zakładkami (kliknij, aby powiększyć)

Zaktualizowana strona wyników z nowymi zakładkami (kliknij, aby powiększyć)

Zakładka Awatary (kliknij, aby powiększyć)

W ramach tego rozszerzenia produktu zmieniliśmy opcje jednorazowego zakupu, aby zapewnić naszym użytkownikom najlepszą możliwą cenę. Użytkownicy mogą teraz wybrać jeden z 3 pakietów AI Time Machine™, aby stworzyć jeden model i otrzymać obrazy we wszystkich tematach dla tego pakietu. Pakiet Time-Travel (Podróży w czasie) zawiera około 60 tematów (480 obrazów) reprezentujących epoki historyczne. Pakiet Avatar zawiera około 40 tematów (320 obrazów) z różnych dziedzin kultury popularnej: sport, street art, kreskówki, szkice i inne. Pakiet All-Inclusive zawiera wszystkie 100 tematów (800 zdjęć) w specjalnej, niższej cenie.

Aby wygenerować awatary, kliknij zakładkę Awatary i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie dotyczącym zakupu pakietu awatarów.

Ulepszyliśmy również sposób, w jaki otrzymasz swoje wyniki. W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy dodanie Galerii AI Time Machine™ dla organizowania zdjęć. Od dziś AI Time Machine™ będzie automatycznie generować Twoje obrazy we wszystkich motywach dostępnych dla zakupionego pakietu. Wcześniej użytkownicy otrzymali możliwość automatycznego generowania motywów i musieli wybierać dodatkowe motywy jeden po drugim. Dzięki tej zmianie, wszystkie obrazy są tworzone dla Ciebie z góry. Jeśli później do zakupionego pakietu zostanie dodanych więcej motywów, będziesz mógł generować obrazy przy użyciu tych motywów bez dodatkowych kosztów.

Aby zapewnić maksymalną prywatność, przesłane zdjęcia są usuwane z pamięci natychmiast po uzyskaniu wyników.

Jeśli nie wypróbowałeś jeszcze AI Time Machine™, nie czekaj!

Koszt

Ceny pakietów AI Time Machine™ są następujące:
Pakiet Podróży w czasie – Time-Travel Package: tylko 12€ za 480+ zdjęć.
Pakiet Avatar: tylko 10€ za 320+ zdjęć.
Pakiet All-Inclusive: tylko 18€ za 800+ zdjęć.

Użytkownicy z aktywną bezpłatną wersją próbną dla planu kompletnego MyHeritage korzystają ze znacznej zniżki 50% na wszystkie pakiety AI Time Machine™.

Użytkownicy z subskrypcją kompletną są uprawnieni do tworzenia modeli dla maksymalnie 3 osób rocznie i otrzymują dostęp do wszystkich motywów w pakiecie All-Inclusive dla każdego modelu (800+ obrazów), bez dodatkowych kosztów.

Użytkownicy, którzy wcześniej zakupili pakiet 20 motywów i nadal mają limit pozostałych motywów, mogą je wykorzystać do indywidualnego tworzenia dowolnych motywów Podróży w czasie, jak dotychczas.

Podsumowanie

Dodanie awatarów sprawia, że zabawa z AI Time Machine™ staje się jeszcze ciekawsza. Idealne zdjęcie profilowe lub piękny kolaż do następnego postu w mediach społecznościowych to tylko kilka pomysłó na wykorzystanie awatarów. Ciężko pracujemy nad ciągłymi ulepszeniami i dodawaniem nowych możliwości, które sprawiają, że AI Time Machine™ staje się jeszcze bardziej zabawne i wciągające. Niezależnie od tego, czy stworzyłeś już obrazy AI Time Machine™, czy też jesteś gotowy, aby dołączyć do zabawy, zapraszamy Cię do wypróbowania AI Time Machine™i nowych motywów Awatarów już dziś!