NOWOŚĆ: Galeria AI Time Machine™ dla Twoich zdjęć

NOWOŚĆ: Galeria AI Time Machine™ dla Twoich zdjęć

W MyHeritage stale udoskonalamy naszą najnowszą funcję AI Time Machine™ o więcej historycznych motywów i nowych dodatków, aby poprawić doświadczenie użytkownika. Wielu użytkowników prosiło o łatwiejszy sposób dostępu do swoich wyników, zwłaszcza jeśli stworzyli więcej niż jeden model. Dziś z przyjemnością informujemy, że do funkcji dodaliśmy galerię do przeglądania wszystkich Twoich obrazów wygenerowanych z AI Time Machine™. Jeśli już korzystałeś z AI Time machine™, kliknij poniższy link, aby obejrzeć swoją galerię:

Zobacz galerię dla funkcji AI Time Machine™ 

Od czasu wprowadzenia funkcji dwa tygodnie temu, obrazy AI Time Machine™ były widoczne tylko dla jednego modelu na raz, poprzez kliknięcie wyznaczonego linku w e-mailu powiadamiającym użytkownika, że jego wyniki są gotowe. Teraz, dzięki dodaniu galerii, wszystkie obrazy AI Time Machine™ są łatwo dostępne na stronie MyHeritage, a użytkownik może szybko zobaczyć wszystkie modele, które do tej pory stworzył i przejrzeć wyniki dla każdego z nich.

Dostęp do galerii AI Time Machine™

Jeśli nie wypróbowałeś jeszcze AI Time Machine™,wypróbuj funkcję już teraz.

Galeria będzie dostępna, gdy twój pierwszy model AI Time Machine™ będzie gotowy. Odwiedź galerię, wybierając AI Time Machine™ z menu Zdjęcia.

Dostęp do galerii (kliknij, aby powiększyć)

Dostęp do galerii (kliknij, aby powiększyć)

Galeria

Galeria AI Time Machine™ (kliknij, aby powiększyć)

Galeria AI Time Machine™ (kliknij, aby powiększyć)

Galeria wyświetla stworzone przez Ciebie modele, zaczynając od najnowszego. Każda karta w galerii wyświetla nazwę modelu i ile motywów do tej pory dla niego stworzyłeś (zaznaczone na czerwono na obrazku powyżej).

Możesz stworzyć nowy model z galerii, klikając przycisk „Prześlij zdjęcia” w lewej górnej karcie.

Kliknij dowolną kartę w galerii, aby otworzyć stronę wyników AI Time Machine™ dla tego modelu.

Strona wyników AI Time Machine™ (kliknij, aby powiększyć)

Strona wyników AI Time Machine™ (kliknij, aby powiększyć)

Polecamy odwiedzić galerię, spojrzeć na swoje wyniki i wypróbować niektóre z fajnych nowych tematów, które ostatnio dodaliśmy.

Dzięki dodaniu galerii, przeglądanie zdjęć wszystkich modeli stało się o wiele łatwiejsze. Odwiedź swoją galerię AI Time Machine™ już dziś aby wybrać model, wypróbować nowe tematy i podzielić się znakomitymi wynikami z przyjaciółmi i rodziną.