Przygotuj wykres drzewa rodzinnego na rodzinne Święta!

Przygotuj wykres drzewa rodzinnego na rodzinne Święta!

Czy wiesz, że na MyHeritage możesz stworzyć piękny, spersonalizowany wykres drzewa genealogicznego w oparciu o swoje drzewo genealogiczne MyHeritage – całkowicie za darmo?

Wykres drzewa genealogicznego jest czymś więcej niż tylko doskonałym sposobem na podsumowanie Twojej dotychczasowej pracy genealogicznej. Może również okazać się bardzo znaczącym prezentem dla członków Twojej rodziny w tym sezonie świątecznym. Cóż może przynieść więcej radości Mamie czy Babci aniżeli profesjonalnie wydrukowany plakat z uśmiechniętymi twarzami wszystkich jej potomków? A co może pomóc dzieciom w rodzinie poczuć przynależność do korzenii rodzinnych, aniżeli oprawiony wykres, który przedstawia osoby z rodziny?

Tworzenie wykresu na MyHeritage jest łatwe i bezpłatne. Możesz czerpać z różnych układów i wzorów, a nawet dostosować kolory, czcionki i obrazy tła. Możesz również dostosować, ile pokoleń chcesz wyświetlić, jakie informacje o każdym z nich zawrzeć i kto ma być wyznaczony jako osoba w podstawie (korzeniu) drzewa. Wiele z układów wykresów zawiera zdjęcie profilowe każdego członka rodziny, więc upewnij się, że załadowałeś zdjęcia dla tak wielu krewnych, jak to tylko możliwe jeszcze przed stworzeniem wykresu.

Przykład Wykresu promienistego na MyHeritage

Przykład Wykresu promienistego na MyHeritage

Możesz wydrukować wykres samodzielnie przy użyciu domowej drukarki, jednak w celu uzyskania trwalszego i piękniejszego prezentu, zalecamy, aby Twój wykres został profesjonalnie wydrukowany. Możesz tego dokonać bezpośrednio ze strony MyHeritage: oferujemy profesjonalną usługę drukowania, która wydrukuje Twoją planszę na wysokiej jakości papierze lub płótnie i dostarczy ją prosto do Twoich drzwi. Pozostanie Ci jedynie oprawić wydruk w ramkę!

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji dot. tworzenia i drukowania wykresu rodzinnego za pomocą bezpłatnego kreatora wykresów rodzinnych na MyHeritage.

Zacznij teraz, aby Twoje plakaty były gotowe przed Świętami!