Przedstawiamy ulepszony edytor drzewa rodzinnego

Przedstawiamy ulepszony edytor drzewa rodzinnego
Jesteśmy podekscytowani mogąc przedstawić nowy i ulepszony edytor drzewa rodzinnego online!

Choć stary edytor drzewa genealogicznego był uwielbiany przez wielu naszych użytkowników, to jednak oparty był na technologii Adobe Flash, która z upływającym czasem stała się przestarzała. Staramy się stale dostarczać naszym użytkownikom jak najlepszych narzędzi do tworzenia drzew swoich rodzin, co wymagało opracowania edytora drzewa od podstaw  przy użyciu nowszych technologii, takich jak HTML5 i AngularJS. Nowy edytor drzewa genealogicznego jest szybszy i łatwiejszy w obsłudze. Płynnie działa na smartfonach i tabletach. Inną ważną jego zaletą jest to, że technologia Record Matching jest od teraz również dostępna bezpośrednio z drzewa genealogicznego. Co najważniejsze, nowy edytor znacznie lepiej działa, szczególnie w przypadku dużych drzew genealogicznych.

Nowy edytor drzewa był opracowywany stopniowo, a w międzyczasie zachęcaliśmy naszych użytkowników do wyrażania opinii, komentarzy. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że w tym tygodniu możemy przedstawić Wam wstęp ulepszonego edytora drzewa.

Wygląd i funkcje nowego edytora drzewa genealogicznego są bardzo podobne do porzedniej wersji, ale zawiera wiele ulepszeń i subtelne zmiany, które opisujemy poniżej.

Poniżej przedstawiony wpis jest bardzo szczegółowy; to chyba nasz najdłuższy wpis na blogu, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy 🙂 Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tym dokładnym opisem, abyś mógł dowiedzieć się wszystkiego o ulepszonej wersji edytora drzewa, a dzięki temu w pełni go wykorzystać!

Nowość: Panel Szczegółów

Podczas wizyty w swoim drzewie rodzinnym, Panel Szczegółów automatycznie pojawi się po lewej stronie ekranu, wyświetlając informacje o wybranej osobie z Twojego drzewa.

Panel Szczegółów sprawia, że wyświetlanie, dodawanie i edytowanie faktów (wydarzeń) z życia danej osoby staje się łatwiejsze; żeby to zrobić nie musisz nawet opuszczać drzewa i jakiegokolwiek innego okna. W Panelu znajdują się fakty z datami i miejscami, oraz zdjęcia i filmy danej osoby.

Opcja „Zbadaj osobę” szuka rekordów dotyczących tej osoby; wśród miliardów rekordów historycznych dostępnych w wyszukiwarce MyHeritage – SuperSearch.

„Profil” otwiera stronę wyświetlającą profil danej osoby, który ukazuje wszystkie informacje na jej temat, w tym biografię, źródła, cytaty i więcej. Strona „Profil” wyświetla również wszystkie zdjęcia danej osoby, filmy i dokumenty. Kliknij w „Profil” jeśli chcesz zobaczyć wszystkie dostępne informacje na temat danej osoby z Twojego drzewa genealogicznego.

„Edytuj” przekierowuje Cię na stronę (otwiera stronę) z możliwością edycji głównych pól w profilu danej osoby. Zauważ jednak, że możesz również dokonać edycji każdego faktu bezpośrednio na „Panelu Szczegółów”; wystarczy najechać myszką na ołówek znajdujący się przy danym fakcie (wydarzeniu).

„Dodaj” otwiera menu pozwalające na dodawanie krewnych danej osoby, jak rodziców, rodzeństwa, małżonków i dzieci.

„Zaproś” pozwala na zaproszenie osoby do witryny rodziny.

„Więcej” prowadzi do zaawansowanych funkcji, takich jak dodawanie lub usuwanie połączeń lub funkcji usuwania osoby.

Sekcja „Zdjęcia i filmy” pozwala na wyświetlanie zdjęć i filmów związanych z daną osobą. Kliknij na miniaturę zdjęcia, aby móc wyświetlić je w większym rozmiarze. Pole z ikonką kamery i symbolem „+” służy do dodawania nowych zdjęć: otwiera zakładkę na bieżącej stronie, gdzie możesz użyć opcji chwyć i upuść, aby przenieść zdjęcia lub filmy z komputera, lub też możesz przesłać pliki z komputera.

Kiedy „Panel Szczegółów” jest zamknięty, możesz ponownie wyświetlić (otworzyć) go poprzez bądź to kliknięcie w pole oznaczone na zdjęciu poniżej, lub poprzez dwukrotne kliknięcie na kartę danej osoby w drzewie genealogicznym (jedno kliknięcie wyświetli główne informacje znajdujące się na karcie osoby, natomiast dwukrotne kliknięcie pozwoli Ci otworzyć „Panel Szczegółów”).

Edycja informacji

W ulepszonym edytorze drzewa rodzinnego możesz edytować informacje poprzez kliknięcie przycisku „Edytuj” znajdującego się w „Panelu Szczegółów” lub poprzez kliknięcie na przycisk „Szybka edycja” kryjący się pod symbolem ołówka, który znajduje się na karcie danej osoby. Pozwala to na otworzenie nowej strony, która umożliwia opcje edycji informacji w profilu danej osoby.

Strona Edytuj profil pozwala na edycję większości pól informacyjnych, jak również wprowadzenie informacji na temat zawartych małżeństw czy rozwodów.

Strona Edytuj Profil zawiera ulepszony pasek pozwalający na wprowadzenie dat; możesz wyszukać datę wybierając zakres czy też wpisując wolny tekst.

W celu dodania innych informacji, takich których wprowadzenie nie jest możliwe na stronie Edytuj Profil, kliknij przycisk Edytuj więcej, który znajduje się na dole strony, tak aby móc wyświetlić pełny edytor profilu. Dzięki tej opcji będziesz mógł edytować wszystkie możliwe pola, a w tym biografię, informacje kontaktowe, zawód, wykształcenie, cytaty, źródła i inne.

Dodawanie osób do Drzewa Rodzinnego

Dodawanie osób do drzewa rodzinnego jest jednym z najważniejszych działań. W celu dodania nowej osoby, kliknij „Dodaj”  w „Panelu Szczegółów” lub kliknij na symbol „+”, który znajduje się na dole kart osób w drzewie rodzinnym. Otworzy się tzw. menu pająk –  nazwa ze względu na wygląd – z możliwością dodania krewnych tej osoby, takich jak rodzice, rodzeństwo, małżonkowie i dzieci.

Klikając w dowolny przycisk, taki jak Dodaj brata, otworzy się okno dodawania nowej osoby z możliwością wpisania informacji o niej. Kliknij przycisk OK, po zakończeniu. W nowym edytorze drzewa ta strona zawiera więcej pól, niż w poprzednim edytorze. Na przykład, miejsce urodzenia i śmierci, i daty, mogą być wprowadzane w bardziej elastycznych formatach.

Wprowadziliśmy ułatwienia odnośnie dodawania rodziców w drzewie genealogicznym. Dla każdej osoby w drzewie można łatwo dodać rodzica; kliknij w rubrykę „Dodaj ojca” lub „Dodaj matkę”, i wprowadź szczegóły. To sprawi, że Twoje drzewo urośnie w nieco łatwiejszy i odrobinę szybszy sposób. Te karty nazywamy „Zakładkami dodawania rodziców”. Jeśli wolisz wygląd drzewa bez schematów/ rubryk pozwalająych na dodawanie rodziców, możesz wyłączyć tę opcję w Opcjach Drzewa (odhaczając „Zakładki dodawania rodziców”).

Dodawanie zdjęć

Niedawno ułatwiliśmy dodawanie zdjęć do witryny rodziny. Dodając zdjęcia do witryny możesz pobudzić Twoje drzewo do życia, przekształcając je z listy nazwisk i faktów w ekscytujące, kolorowe dziedzictwo rodziny.

Aby dodać jedno lub więcej zdjęć czy filmów do jakiejkolwiek osoby w drzewie, kliknij na przycisk z ikoną kamery i symbolem „+” w sekcji Zdjęcia i filmy w „Panelu Szczegółów”.

Pojawi się nowe okno. Tutaj możesz przesyłać pliki za pomocą opcji przeciągnij i upuść lub przesłać pliki z komputera.

Alternatywnie, kliknij ikonę kamery na dowolnej karcie osoby, aby móc dodać zdjęcia profilowe do osoby, która go jeszcze nie posiada.

Nawigacja
 
Ulepszony edytor drzewa genealogcznego zapewnia łatwe w użyciu funkcje nawigacji. Ster zoom jest ulokowany w prawym górnym rogu drzewa rodzinnego i jest zawsze widoczny. Możesz powiększyć lub pomniejszyć drzewo przy wstępnie ustawionych rozmiarach (które wyglądają jak krople; możesz na nie kliknąć) lub możesz użyć suwaka powiększania. Im bardziej powiększysz drzewo, tym więcej informacji będziesz mógł zobaczyć (np. daty nie widnieją przy niskim poziomie zoom’u, następnie pojawiają się daty urodzenia i śmierci, a przy maksymalnym zoom’ie wszystkie, kompletne daty). Im dalej ustawisz zoom (im niżej ustawisz suwak powiększenia), tym więcej osób zobaczysz w drzewie rodzinnym. Jeśli chcesz przesunąć drzewo w różnych kierunkach, chwyć je myszką i nadaj kierunek lub użyj strzałek znajdujących się na sterze zoom’u. Na smartfoanch i tabletach obraz możesz przesuwać palcem. Aby powrócić do normalnego widoku drzewa, tzn. nie przesuniętego w kierunkach, przyciśnij ikonę domu, która znajduje się na sterze zoom’u.
Kolejną nową funkcją nawigacji jest „radar”. Znajdziesz go w dolnym lewym rogu drzewa rodzinnego, kiedy Panel Szczegółów jest zamknięty. Radar wyglądem przypomina koło. Naciśnij na niego, aby go otworzyć, po czym pojawi się zielony prostokąt ukazujący, która część drzewa rodzinnego jest aktualnie wyświetlana na ekranie. Możesz przeciągnąć ten zielony prostokąt, aby przejść szybko do innego obszaru drzewa rodzinnego. Jest to doskonały sposób, aby uzyskać lepszą orientację i szybko poruszać się po większym drzewie rodzinnym.

Czy posiadasz więcej niż jedno drzewo rodzinne w swojej witrynie rodzinnej? Jeśli tak, możesz łatwo przechodzić z jednego drzewa do drugiego, klikając na nazwę drzewa na górze, jak pokazano poniżej.

Znajdź osobę
 
Wygodne pole wyszukiwania znajduje się w prawym górnym rogu drzewa. Użyj go, aby znaleźć osobę w Twoim drzewie rodzinnym i abyś mógł zostać przekierowany na tą osobę w swoim drzewie. Wystarczy, że zaczniesz wpisywać pierwsze litery imienia lub nazwiska, a natychmiast otrzymasz sugestie. Jeśli drzewo jest stosunkowo niewielkie, kliknij strzałkę w dół znajdującą się obok pola wyszukiwania. Wyświetli Ci się lista nazwisk. Wybierz osobę, której szukasz, a zostanie ona ukazana na Twoim drzewie. Jeśli poszukujesz osoby, której jeszcze nie ma w Twoim drzewie, użyj naszej wyszukiwarki SuperSearch.
Record Matches i Smart Matches™

Nowy edytor drzewa rodznnego pozwala na szybki dostęp do wszystkich powiązań, które zostały automatycznie odnalezione przez MyHeritage. Record Matches (powiązania rekordów) to historyczne rekordy (akta, dokumenty), a Smart Matches™ to profile drzewa genealogicznego. Zachęcamy Cię to odkrywania tych wygenerowanych powiązań poprzez kliknięcie jednego przycisku (brązowego dla Record Matches i zielonego dla Smart Matches™); pomogą Ci one w dokonywaniu nowych odkryć. Brązowy i zielony przycisk będzie pojawiał się na karcie każdej osoby w Twoim drzewie, dla której wykryto takie powiązania. Ponadto, po wprowadzeniu informacji do drzewa, nowe powiązania będą odnajdywane dla Ciebie w czasie rzeczywistym; będziesz wiedział, że zostały odnalezione, gdyż za każdym razem wówczas na karcie danej osoby pojawi się brązowy lub/i zielony przycisk. Kliknij na nie, aby odkrywać nowe powiązania.

Gałęzie rodzinne

Edytor drzewa rodzinnego zawsze pokazuje w pierwszej kolejności najbliższych krewnych osoby głównej w drzewie, i jej małżonka. Jeśli istnieje gałąź rodziny małżonka/małżonki, tylko ona/on jest pokazany, a jego/jej rodzina już nie. Aby odwiedzić gałąź rodziny małożnka, kliknij na ikonę gałęzi rodzinnej, która pojawia się w prawym górnym rogu karty każdej osoby znajdującej się w drzewie rodzinnym.

Zaproszenia

Zapraszanie członków rodziny do Twojej witryny rodziny jest świetnym sposobem na utrzymywanie kontaktu z rodziną. Pozwoli im to cieszyć się drzewem genealogicznym Waszej rodziny, które utworzyłeś, uczestniczyć w tym co dzieje się na witrynie, otrzymywać powiadomienia o urodzinach, i więcej. Zachęcamy Cię do zapraszania członków rodziny do witryny rodziny, ponieważ mogą oni przyczynić się do zgłębiania informacji na temat Waszej rodziny, jak również  mogą pomóc w dodawaniu zdjęć Waszych krewnych itp.

Dodaliśmy nową funkcję, dzięki której adres email został dołączony do Karty Osoby; dzięki temu masz możliwość zaproszenia danej osoby do pozostania członkiem Waszego drzewa rodzinnego. Zaproszenia do witryny rodzinnej mogą być również wysyłane poprzez Panel Szczegółów. Jeśli sobie życzysz, możesz usunąć pole emailu z drzewa, za pomocą Opcji Drzewa (poprzez odhaczenie Pole e-mailu).

Niektórzy z naszych użytkowników wolą, kiedy członkowie rodziny, których zaprosili nie mają możliwości modyfkowania drzewa. W tym przypadku, możliwe jest jeszcze zaproszenie innych członków rodziny, i dokonanie zmian w ustawieniach witryny rodziny, aby zapobiec wprowadzaniu zmian w drzewie przez zaproszonych członków rodziny. Oznacza to dzielenie, bez współpracy.

Zaawansowane funkcje

W menu Panelu Szczegółów znajduje się opcja Więcej, która zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji. Są to: łączenie danej osoby z inną osobą w drzewie, lub usuwanie tych połączeń. Menu posiada również opcję usunięcia danej osoby z drzewa.

Funkcja usuwania połączeń jest przydatna, jeśli osoba została dodana w niewłaściwym miejscu w drzewie; funkcja ta pozwala usunąć daną osobę z jej obecnej lokalizacji bez konieczności usuwania jej generalnie z drzewa. W poprzednim edytorze drzewa, ta funkcja nazywała się „oderwanie” osoby.

Aby połączyć daną osobę z innym istniejącym profilem, kliknij przycisk „Połącz z istniejącą osobą”. Ta funkcja jest przydatna dla dołączenia informacji o np. zawarciu małżeństwa przez osoby, które znajdują się już w Twoim drzewie genealogicznym.

Urodziny i rocznice ślubu

Jeśli członek Twojego drzewa rodzinnego za niedługo będzie obchodził urodziny, czy też miał urodziny zaledwie kilka dni temu, wówczas świąteczny balon oznajmi Ci to wydarzenie. Wykorzystaj przypomnienie, klikając w balon, abyś mógł wysłać życzenia. Jeśli napiszesz życzenia powiedzmy na kilka dni przed wydarzeniem, MyHeritage automatycznie wyśle je we właściwym dniu imprezy (czy to urodzin, czy rocznicy ślubu). Członkowie Twojej rodziny zapewne będą zachwyceni!

 

Nadchodzące rocznice ślubu są oznajmiane czerwonym balonem w kształcie serca. Balon w kształcie serca zastąpił ikonę obrączki ślubnej, która oznajmiała rocznice w poprzednim edytorze drzewa.

Kliknij na czerwony balon w kształcie serca, abyś mógł wysłać pozdrowienia z okazji rocznicy ślubu; możesz wysłać pozdrowienie do jednego z małżonków lub do obojga.

 

Opcje drzewa
 
W celu dostosowania ustawień do Twojego drzewa rodzinnego, kliknij ikonę koła z ząbkami, które znajduje się w prawym górnym rogu drzewa.
Twoje drzewo ma duże rozmary? Użyj więc suwaka, którego przykład pokany jest poniżej; tak abyś mógł ograniczyć liczbę wyświetlanych pokoleń. Niektórzy użytkownicy wolą wyświetlać karty osób z drzewa rodzinnego w niepełnym rozmiarze, tzn. nie z wszystkimi informacjami. W tym celu, użyj zakładek poniżej „Opcji wyświetlania zakładek”, aby włączyć lub wyłączyć niektóre elementy (informacje), jak na przykład Pole e-mailu, Zakładki dodawania rodziców i inne.
„Preferencje nazwiska” pozwalają na ustawienie sposobu wyświetlania nazwisk kobiet znajdujących się w Twoim drzewie, w odniesieniu do używania nazwy nazwiska panieńskiego, nazwiska przyjętego po ślubie lub obu. Wybierz, czy chcesz, aby w Twojej drzewie wyświetlały się przedrsotki i przyrostki. Niektórzy użytkownicy nie chcą, aby na kartach ich członków rodzin w drzewie widniało np. „Prof. Jan Kumor”.
Wreszcie, w sekcji „Więcej czynności”, możesz edytować nazwę drzewa, wykonań kopię zapasową drzewa, wydrukować wykres, dokonać ustawień prywatności drzewa i inne. Kliknij na „Zarządzaj wszystkimi drzewami”, aby przejść na stronę, z której możesz wyeksportować każde z Twoich drzew, jako pliki GEDCOM.

Uzyskiwanie pomocy
 
Kliknij w ikonę pytajnika, która znajduje się w prawym górnym rogu drzewa, aby otrzymać pomoc odnośnie korzystania z edytora drzewa.
Jeśli chcesz zobaczyć swoje drzewo rodzinne w pełnym ekranie, kliknij na ikonę pełnego ekranu.

Podsumowanie
 
Nowy edytor drzewa genealogicznego (rodzinnego) jest teraz aktywny dla wszystkich użytkowników MyHeritage. Jest on oparty na nowych technologiach i zastępuje poprzednią jego wersję, którego „żywotności nadszedł kres”, ponieważ był on oparty na technologii Adobe Flash, która jest nieco przestarzała. Dla niektórych z Was, nowy edytor jest całkowitą „nowością”, podczas gdy dla niektórzy z Was, korzystali z niego już jakiś czas. Planujemy dodatkowe ulepszenia i dodatki do edytora drzewa rodzinnego, takie jak rozszerzona funkcjonalność dla telefonów komórkowych i tabletów, dodatkowe możliwości przeglądania (przodek/potomek/rodowód) i więcej.

 

Czy masz jakieś sugestie dotyczące funkcji, które chciałbyś, aby znalazły się w nowym edytorze? Daj nam znać.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rozwinąć, naszym zdaniem najlepszy edytor drzewa online w branży. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba; korzystajcie z
funkcjonalności nowego edytora, aby zachowywać historię Waszej rodziny dla przyszłych pokoleń.

 

Zespół MyHeritage

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Maciek

  14 listopada, 2014

  Super tylko cały czas nie ma opcji imienin 🙁

 • Remik

  21 listopada, 2014

  Jest, tylko ze widnieje jako NAMEDAY.

 • Jerzy Kochman

  22 listopada, 2014

  Gratulacje i podziękowania dla właścicieli i pracowników MyHeritage za wprowadzenie wszystkich ulepszeń.

 • Magda

  23 listopada, 2014

  Jak dla mnie, zmiana na gorsze. Powinna być opcja pozostania przy „starej” wersji, a nie że na siłę trzeba mieć nowe.

 • Stefan

  23 listopada, 2014

  bardzo dobra rzecz

 • Ewa Szewczyk

  23 listopada, 2014

  wygląda imponująco, gratulacje!

 • Janusz Udziela

  23 listopada, 2014

  Wciąż istnieje poważna niedogodność, którą juz kilkakrotnie bezskutecznie zgłaszałem. Mianowicie otrzymując od Państwa wiadomość o treści „X. Iksiński wprowadził zmiany w swoim drzewie” brakuje informacji CZEGO TE ZMIANY KONKRETNIE DOTYCZĄ, czyli KONKRETNIE CO TO ZA ZMIANY!!!! Bez tej informacji wiadomośc od Państwa jest BEZUŻYTECZNA, bo nie sposób mieć w pamięci treść obcego drzewa przed zmianami, a nawet gdyby ktoś miał fotograficzną pamięc, to po to aby odnaleźć wprowadzone zmiany musiałby krok po kroku, osoba po osobie przejrzeć to nie swoje drzewo, aby doszukac się zmiany o której Państwo informujecie. Powoli tracę nadzieję, że w końcu zareagujecie na tą uwagę.
  Pozdrawiam

 • Włodzimierz Bartkowski

  23 listopada, 2014

  Jak na razie zauważyłem 5 wad nowego interfejsu.
  1. dopisując dziecko do matki, to nie generuje się domyślnie nazwisko ojca.
  2. dołączając zdjęcie przez przycisk [aparatu fotograficznego pod wizytówką osoby] system „przycina” fotografię do formatu 4:3 – do krótszego boku [przy wydłużonych fotografiach np. stojącej postaci, widać tylko okolice brzucha]
  3. dołączając zdjęcie w inny sposób niż powyżej, nie nadaje zdjęciu nazwy osoby tylko nazwę pliku z którego został pobrany.
  4. nie można zmienić zdjęcia profilu.
  5. dopisując nową osobę wyświetla się formularz z rubryką „dnia [urodzin – śmierci]”, w formie paskowej, który przy dniach powyżej 23 wymaga przewijania.

  Natomiast w żaden sposób nie zostały poprawione odwieczne wady:
  1. w drzewach powyżej 5.000 wpisów nie generuje się ścieżka powiązań.
  2. posiadając polską wersję strony lub polskie IP nie można wygenerować „Księgi” z zakładki „wykresy i księgi”
  3. w naszym drzewie [Polska witryna rodzinna] nie można wygenerować [i w związku z tym zaimportować] pliku GEDCOM
  4. w naszym drzewie [Polska witryna rodzinna] nie można wygenerować żadnego wykresu

 • paws96

  23 listopada, 2014

  Warto byłoby dodać opcje, która umożliwiałaby zaproszonym członkom przeglądać tylko tę część drzewa, która dotyczy jej rodziny. Część z ludźmi dla niej obcymi mogłaby być nadal niewidoczna.
  Ewentualnie administrator mógłby pozwolić na oglądanie całego drzewa.

 • Stanisław

  23 listopada, 2014

  Witam,
  W profilu osoby u góry ekranu opisane jest pokrewieństwo tej osoby ze mną (z osobą budującą drzewo).
  Gdy pojawił się nowy edytor drzewa w profilu osób dalszej rodziny (spowinowaconych przez małżeństwa i ich rodzin) nie ma w ogóle informacji o pokrewieństwie (spowinowaceniu) jest tylko imię i nazwisko tej osoby. To jest duże pogorszenie w stosunku do poprzedniego edytora.
  Może to jest kwestia jakiegoś ustawienia?,
  pozdrawiam

 • Paweł

  23 listopada, 2014

  A czy wersja na Mac’a pojawi się w tym stuleciu, czy czekacie aż Apple splajtuje ???

 • Renia

  24 listopada, 2014

  Czy ściągnięcie, rejestracja i korzystanie z drzewa genealogicznego jest płatne?

 • zbigniew

  25 listopada, 2014

  bardzo dobry

 • Władysław Iljaszewicz

  14 stycznia, 2015

  Ta zmiana zablokowała mi najważniejszą funkcję
  1.Nie otwiera się po lewej Panel Szczegółów,a więc nie mogę wejść w zaawansowane funkcje i usunąć błednie dodaną osobę.
  1.Nie mogę z widoku Drzewa przejść do widoku Profilu – no bo nie ma Panelu Szczegółu…itp itd…
  Pracuję na Macu System OS X, Wersja 10.6.8.
  Jak dotąd wszystko działało. LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO !!!

 • agata

  11 czerwca, 2020

  a da rade jakos polaczyc konta, bo logowalam sie na apce przez fb a kiedys wczesniej przez maila, teraz jak wchodze to jestem ta sama osoba w dwoch kontach :/ szkoda tej roboty wlozonej we wpisywanie na aplikacji z kolei na komputerze nie mam opcji logowania sie przez fb tylko przez maila..

  • K

   Kasia

   15 czerwca, 2020

   Witam proszę wyjaśnić dokładnie, jak mogę pomóc, gdyż nie rozumiem :)?

 • M

  magda

  3 grudnia, 2021

  jak udostępnić komuś swoje drzewo ?

 • M

  Marta

  7 maja, 2022

  Witam, próbuję zmienić preferencje nazwiska w drzewie i nie mogę tego zrobić. Próbowałam ze swojego konta, konta siostry, próbowałam z telefonu, aplikacji, komputera. Klikam na preferowaną opcję i nic się nie zmienia. Da się to naprawić?