Odtwarzanie zdjęć z dzieciństwa: 7 wskazówek

Odtwarzanie zdjęć z dzieciństwa: 7 wskazówek

Nic nie przywołuje wspaniałych wspomnień tak, jak zdjęcia z dzieciństwa. Jaki może być  inny sposób na zachowanie tych momenów, aniżeli poprzez odtwarzanie zdjeć?

Odtwarzanie zdjęć wcale nie musi być trudne. To doskonały sposób, aby rodzina spotkała się i powspominała przeszłość.

Fot. Parentdish.ca

Fot. Parentdish.ca

Oto kilka wskazówek na odtwarzanie zdjęć rodzinnych:

 1. Szukaj, szukaj, szukaj. Odtworzenie zdjęcia z przeszłości bez posiadania jego oryginału jest niemożliwe. Przeszukaj stare pudełka ze zdjęciami lub zapytaj o zdjęcia, członków rodziny.
 2. Te same osoby, to samo zdjęcie. Czy zdjęcie przedstawia Ciebie i Twojego brata? Upewnij się, że uda Wam się zaaranżować odpowiedni czas i miejsce na odtworzenie zdjęcia. Do takiego zdjęcia najlepiej jest wybrać osobę, która będzie podzieliła Twój entuzjazm do stworzenia go.
 3. Wybierzcie podobne ubranie. Postaraj się dobrać kolory i fason ubrań do tych, które mieliście na sobie na zdjęciu sprzed lat.
 4. Zapozuj. Czy Twój krewny na zdjęciu z dzieciństwa siedział, czy też stał? Spróbujcie zachować te same pozy, jak te na zdjęciu z dzieciństwa.
 5. Wzrost nie ma znaczenia. Nie przejmuj się różnicą wzrostu; ta różnica jedynie doda humoru do zdjęcia.
 6. Wyraz twarzy. Uśmiechnij się lub zrób  głupią minę do zdjęcia. Zabawne lub nie – spróbuj odtworzyć miny ze zdjęcia sprzed lat.
 7. Zadbaj o odpowiednie tło. Jeśli uda Ci się odtworzyć  zdjęcie dokładnie w tym samym  miejscu, w którym zostało zrobione przed laty, to wspaniale! Jeśli jednak nie, znajdź neutralne tło, koncentrując się na ludziach, aniżeli na tle.

Czy kiedykolwiek odtworzyłeś zdjęcie z przeszłości? Czym kierowałeś się przy wyborze zdjęcia do odtworzenia? Podziel się z nami w komentarzach poniżej.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • ajan

  25 października, 2015

  Moje odtworzone zdjęcie z dzieciństwa po 40 latach i w tym samym miejscu.

  [IMG]http://i58.tinypic.com/21mx5cl.jpg[/IMG]

 • K

  Kasia

  27 października, 2015

  Wspaniałe, czy mogłabym wykorzystać na stronie Facebooka i tutaj na blogu? Pozdrawiam serdecznie, Kasia