Akta Wojskowe USA i z całego świata: Odkryj rolę swoich przodków w historii darmowo

Akta Wojskowe USA i z całego świata: Odkryj rolę swoich przodków w historii darmowo

Komentarze

Z okazji Memorial Day (Dnia Pamięci) – amerykańskiego Święta honorującego pamięć o bohaterach, którzy walczyli w obronie swoich rodzin i domów, MyHeritage oferuje kilka darmowych dni z zapisami wojskowymi, w celu odkrycia informacji o tych przodkach, którzy walczyli za swój kraj.

Od 20 maja do 26 maja, cała nasza kolekcja rekordów wojskowych będzie dostępna za darmo.

Przeszukaj teraz kolekcję rekordów wojskowych MyHeritage

Kolekcja obejmuje dokumenty poborowe, werbunkowe, służbowe, dokumenty emerytalne, jak również inne dokumenty wojskowe z Ameryki Północnej i z całego świata, które sięgają czasów rewolucji amerykańskiej, pod koniec XVIII wieku. 

Dzięki aktom wojskowym możesz dowiedzieć się więcej o roli, jaką Twoi przodkowie sprawowali w czasie wojny. Dokumenty te mogą zawierać informacje o tym, gdzie służyli Twoi przodkowie, do jakiej rangi awansowali i co robili w czasie swojej służby. Mogą one zawierać informacje na temat wyglądu i budowy ciała Twojego przodka – na przykład jego wzrostu, koloru oczu i koloru włosów.

Kolekcja rekordów wojskowych MyHeritage jest zazwyczaj w pełni dostępna tylko dla osób, które posiadają płatną subskrypcję. Od 20-26 maja wszyscy użytkownicy będą mogli je przeszukiwać, przeglądać i ekstrahować informacje, aby informacje z nich dodać do swoich drzew genealogicznych bezpłatnie. 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby odkryć nowe informacje o wojskowych bohaterach w Twojej rodzinie! Przeszukaj dzisiaj kolekcję rekordów wojskowych MyHeritage już dziś. 

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony