Darmowy dostęp do Akt Zgonów na Wszystkich Świętych!

Darmowy dostęp do Akt Zgonów na Wszystkich Świętych!

Wszystkich Świętych jest obchodzone w wielu krajach, jako wyraz pamięci o tych, którzy odeszli, oddając im honor i szacunek. Zapewne kolejnym sposobem na oddanie im czci jest zachowanie pamięci o nich dla przyszłych pokoleń, i odkrycie ich historii rodzinnych.

Z tego powodu oferujemy Wam darmowy dostęp do naszych kolekcji – aktów zgonu, pochówków, zapisów nekrologicznych – na czas od 29 października do 2 listopada.

Przeszukuj wyżej wymienione kolekcje

Akta zgonu, pochówków, i zapisy nekrologiczne są skarbnicą wiedzy o historii rodziny. Akta zgonu wydane zazwyczaj na kilka dni po śmierci, zawierają wiele informacji na temat danej osoby, takich jak, wiek, w którym nastąpił zgon, miejsce urodzenia, imiona i nazwiska rodziców, i ich pochodzenie, i przyczynę śmierci. Mogą również zawierać informację o osobie, która przekazywała dane do aktu zgonu, a to może okazać się dla Ciebie wskazówką do odkrycia nowych przodków i krewnych.

Akta pochówku i nagrobku są dodatkiem do informacji zapisanych w akcie zgonu, i oferują dodatkowe informacje, podczas gdy nekrologi mogą dostarczyć bogatych szczegółów na temat życia danej osoby: jej zainteresowań, zawodu, pasji i powiązań w społeczności.

MyHeritage oferuje 153 kolekcje w tej kategorii, które zawierają 548,923,579 rekordów. Zazwyczaj większość z tych kolekcji jest darmowa do przeszukania, jednak wymaga płatnej subskrypcji do ujrzenia wszystkich informacji tam zapisanych, oraz do zapisania ich bezpośrednio do drzewa. W okresie od 29 października do 2 listopada będziesz mógł przeglądać wszystkie informacje darmowo, oraz zapisywać je do drzewa, czyli korzystać z przywilejów osoby, która zdecydowała się na płatną subskrypcję.

To idealna okazja dla osób, które nie mogą pozwolić sobie naszą subskrypcję, aby otrzymać dostęp do tych bogatych informacji. Życzymy wspaniałych odkryć i refleksyjnego okresu na czas Wszystkich Świętych!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Leszek

  17 października, 2020

  Treść pierwszego zdania powinna zostać odwrócona.

 • Paweł

  18 października, 2020

  Zgadzam się z komentarzem p. Leszka. Oficjalna nazwa to Uroczystość Wszystkich Świętych, więc jak już to tak zwane święto zmarłych.

 • Arek

  21 października, 2020

  To przecież dwa różne święta

 • Regina

  21 października, 2020

  Witam ,szukam grobu mojego dziadka Ignacy Gliszczyński ,ur.12.11.1909r w Sierakowie.Do roku 1949 był w Butzbach lub w Friedberg Niemcy jako pracownik przymusowy Regina Bartkowiak.Batdzo zależy mi znaleźć miejsce pochówku.

 • Andrzej

  21 października, 2020

  Święto Zmarłych to nie Wszystkich Świętych (1 listopad) ale Dzień Zaduszny (2 listopad).

 • Jarek

  29 października, 2020

  A czy istnieją święci, którzy nie umarli?

  • K

   Kasia

   30 października, 2020

   Osobiście myślę, że tak:) ale to kwestia wierzeń, i religii 🙂

 • Ryszard

  29 października, 2020

  Jak można skorzystać z promocyjnego, darmowego dostępu do waszej kolekcji MyHeritage?

 • Aleksandra

  29 października, 2020

  i tak nie ma dostepu do wszystkiego. Kasa niestety decyduje.

 • Lucyna

  31 października, 2020

  Gdzie ten darmowy dostęp do bazy danych, o których mowa powyżej?

 • jołł

  1 listopada, 2020

  Przecież tutaj nic nie ma – co zatem udostępniacie?

 • BEATRIX

  13 lutego, 2021

  Szukam wiadomości o moich dziadkach KaŻubowskich i Zielińskich i ich rodzinbz Bydgoszczy.Dziękuję za wszystkie informacje na temat tych rodzin .