Przedstawiamy Search Connect™ – każde wyszukiwanie jest rekordem historycznym!

Przedstawiamy Search Connect™ – każde wyszukiwanie jest rekordem historycznym!

Mamy zaszczyt przedstawić Search Connect™, unikalną innowację, która umożliwia łączenie się z innymi członkami MyHeritage, którzy są w poszukiwaniach tego samego przodka, czy przodków. Współpraca poprzez Search Connect™ może otworzyć poszukiwaniom nowe drzwi i zapewnić eksytujące odkrycia na temat historii rodziny.

Korzystaj z Search Connect™ już teraz!

Search Connect™ zawiera historię milionów wyszukiwań dokonanych przez użytkowników MyHeritage. Pozwala na odnalezienie użytkowników, którzy szukali tej samej osóby, której Ty teraz poszukujesz, oraz pozwala na wyświetlenie pełnej listy informacji na temat ich wyszukiwań (takich jak dat, miejsc, krewnych i więcej), jak również informacji na temat podobnych wyszukiwań dokonywanych przez innych użytkowników. W chwili, kiedy znajdziesz wynik, który wydaje się być istotny lub użyteczny, możesz wówczas skontaktować się z osobą, która dokonywała podobnego wyszukiwania i dowiedzieć się bezpośrednio od niej więcej informacji na temat odkrycia.

Wyniki Search Connect™ są zawarte w SuperSearch™ – poteżnej wyszukiwarce MyHeritage z rekordami historycznymi. To nowa kolekcja, którą można znaleźć w kategorii „Drzewa genealogiczne”, początkowo zawierała więcej niż 30 milionów wejść unikalnych wyszukiwań rzadkich nazwisk przez użytkowników MyHeritage. Search Connect™ będzie rosło w siłę każdego tygodnia, jako że użytkownicy stale dokonują nowych wyszukiwań.

Strona wyszukiwań dla Search Connect™ (kliknij, aby powiększyć)

Strona wyszukiwań dla Search Connect™ (kliknij, aby powiększyć)

Search Connect™ pokazuje wszystkie szczegółowe informacje, które zostały wprowadzone podczas każdego zapytania o daną osobę, takie jak data, nazwiska, itd.

Lista wyszukiwań Search Connect™ dla Wisławy Szymborskiej (kliknij, aby powiększyć)

Lista wyszukiwań Search Connect™ dla Wisławy Szymborskiej (kliknij, aby powiększyć)

Wyniki Search Connect™, tak jak ten na obrazku poniżej, zawiera podstawowe informacje na temat członka MyHeritage, który dokonał wyszukiwania na temat danej osoby w przeszłości (pierwszą literę imienia i nazwisko, kraj) oraz listę stron rodzinnych na MyHeritage. Następnie zostaje opracowana lista stron rodzinnych opartych na wyszukiwaniach innych użytkowników. Co ważne, pomarańczowy przycisk „Kontakt” pozwala uzyskać kontakt do osoby, która prowadziła poszukiwania.

Wyniki wyszukiwania - Search Connect™ dla Wisławy Szymborskiej (kliknij, aby powiększyć)

Wyniki wyszukiwania - Search Connect™ dla Wisławy Szymborskiej (kliknij, aby powiększyć)

Każdy rekord w Search Connect™ zawiera listę Podobnych Wyszukiwań przez tego samego użytkownika. Są to wyszukiwania osób o tym samym nazwisku, lub wyszukiwania dokonane w ciągu kilku ostatnich minut, których dokonał ten sam użytkownik. To może pomóc w ustaleniu, czy inny użytkownik również wyszukuje tej samej gałęzi rodziny, którą Ty jesteś zainteresowany. Kliknięcie w dowolne hiperłącze z imieniem powtórzy wyszukiwanie dokonane przez innego użytkownika wraz z oryginalnymi parametrami i wskaże Ci rezultaty, które ukazuje wyszukiwarka SuperSearch™ dla tego wyszukiwania.

Nasza niedawno wprowadzona technologia Global Name Translation™ sprawia, że Search Connect™ jest jeszcze bardziej przydatny, gdyż pozwala również na znalezenienie innych użytkowników, którzy szukali tego samego nazwiska w innych językach. Zwiększa to szanse na odnalezenie krewnych i kontakt z członkami rodziny na całym świecie.

W poniższym przykładzie, wyszukiwania nazwiska  Mogilevsky w Search Connect™ ukazuje rezultaty osób, ktore szukały tego samego nazwiska w wersji angielskiej, rosyjskiej i hebrajskiej. Wszystkie zagraniczne nazwiska są automatycznie tłumaczone przez MyHeritage na język polski w nawiasach kwadratowych dla wygody użytkownika.

Search Connect™ z tłumaczeniami (Kliknij, aby powiększyć)

Search Connect™ z tłumaczeniami (Kliknij, aby powiększyć)

Jeśli nie chcesz, aby Twoje zapytania były przechowywane dla innych użytkowników, i nie chcesz by inni użytkownicy mogli je odnaleźć, w każdej chwili możesz zmienić to w preferencjach użytkownika. W celu dokonania tego, zaloguj się na swojej witrynie rodzinnej i kliknij w swoje nazwisko w prawej, górnej części ekranu. Wybierz „Moja prywatność”. Kliknij w „Moje preferencje użytkownika” po lewej i odhacz „Włącz funkcję Search Connect™”.

Włączanie lub wyłączanie funkcji Search Connect™ (kliknij, aby powiększyć)

Włączanie lub wyłączanie funkcji Search Connect™ (kliknij, aby powiększyć)

Jeśli wyłączysz funkcję, wszystkie poprzednio dokonywane wyszukiwania zostanę usunięte, a nowe nie będą zapamiętywane.

Wyszukiwanie i przeglądanie wyników kolekcji  Search Connect™ jest darmowe. Jednak, aby móc skontaktować się z osobą, która dokonywała podobnego wyszukiwania, wymagane jest posiadanie subskrypcji na dane. Jeśli jej jeszcze nie posiadasz możesz przeczytać więcej o subskrypcjach, które zawierają opcję nieograniczonego dostępu do wszystkich rekordów historycznych na SuperSearch™ i Record Matches.

Ta innowacja wprowadzona przez MyHeritage może okazać się niezwykle przydatna dla Twoich odkryć historii rodziny. Z Search Connect™ możesz odnaleźć krewnych, o których istnieniu nie miałeś pojęcia, którzy wyszukiwali również Twoich przodków, a być może nawet Ciebie –  możesz współpracować z innymi, którzy są zainteresowani tym samym obszarem badań. Rekordy historyczne są kluczem do odkrywania historii rodziny, jednak jeśli szukasz kogoś, dla kogo nie istnieje jeszcze rekord, Search Connect™ może znaleźć osobę, która również szuka tego samego krewnego może sprawić, że wspólnie ją odnajdziecie.

Mamy nadzieję, że Search Connect™  pomoże Ci odnaleźć nowych krewnych i pomoże pokonać bariery, których wcześniej nie udało się przekroczyć!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • jerzy wroniszewski

  13 grudnia, 2015

  ktoto jest.

 • Kieda Andrzej

  29 grudnia, 2015

  super

 • Grażyna Zalewska

  23 lutego, 2016

  Dlaczego nie mogę zalogować się na waszej stronie, niezaleznie od tego czy próbuję to zrobić ze strony listu, który otrzymałam od was czy z przeglądarki google ?
  Pozdrawiam