BEZPŁATNY dostęp do rekordów zgonów z okazji Wszystkich Świętych! Sprawdź szczegóły!

BEZPŁATNY dostęp do rekordów zgonów z okazji Wszystkich Świętych! Sprawdź szczegóły!

Z okazji Wszystkich Świętych MyHeritage zaprasza do odkrywania historii, tych którzy już odeszli: zapewniamy bezpłatny dostęp do wszystkich naszych rekordów zgonów tylko przez jeden tydzień, od 26 października – do 3 listopada 2022 roku!

Przeszukaj rekordy zgonów na MyHeritage

Rekordy w tej kategorii obejmują rekordy zgonu, pochówku i cmentarza, jak również nekrologi. Te rekordy są kluczowym źródłem informacji dla badaczy rodziny. Akty zgonu są zazwyczaj wydawane w przeciągu kilku dni od śmierci i mogą zawierać wiele szczegółów dotyczących życia danej osoby, takich jak wiek w chwili śmierci, miejsce urodzenia, imiona rodziców i pochodzenie, a także przyczynę śmierci. Nazwisko osoby, która dostarczyła te informacje, może być również wymienione i może to być ważna wskazówka, która może pomóc w znalezieniu nowych krewnych.

Akta pogrzebowe i cmentarne mogą uzupełniać akty zgonu i oferować dodatkowe informacje, podczas gdy nekrologi mogą dostarczyć bogatych szczegółów na temat życia danej osoby: jej zainteresowań, zawodu, pasji i powiązań w społeczności.

Od początku października ubiegłego roku, dodaliśmy zdumiewającą liczbę 224 milionów rekordów do i tak już ogromnej kolekcji aktów zgonu, rekordów pochówku, rekordów cmentarnych i nekrologów – zwiększając łączną liczbę do 810,792,208 rekordów. W tym czasie ponad 80 kolekcji zostało dodanych lub zaktualizowanych. Nawet jeśli przeszukałeś już kolekcję rekordów zgonów na MyHeritage w przeszłości, istnieje duża szansa, że znajdziesz jakąś nową informację dotyczącą historii Twojej rodziny!

Nie przegap tej okazji!