KONKURS: Dołącz do naszego konkursu świątecznego!

KONKURS: Dołącz do naszego konkursu świątecznego!

W czasach, gdy listy pisane ręcznie stały się reliktem przeszłości, istnieje jeden rodzaj korespondencji pocztą tradycyjną, który cieszy się niesłabnącą popularnością: kartki z życzeniami z okazji świąt.

Być może to właśnie „ciepły blask” świątecznej tradycji sprawia, że kartki świąteczne mają tak wielką siłę przebicia. Dla wielu rodzin kupowanie, pisanie i wysyłanie kartek świątecznych jest nieodłączną częścią sezonu od pokoleń. W ostatniej połowie XX wieku, zwyczajem stało się dołączanie do kartek świątecznych rodzinnych zdjęć.

I w ten sposób dochodzimy do tegorocznego konkursu fotograficznego! Czy jesteś w posiadaniu kartek świątecznych Twoich, lub przodków, tych sprzed lat? Nie musi to być komercyjna kartka z życzeniami – może to być po prostu zdjęcie z napisem, albo pocztówka… a może nawet rysunek dziecka. Zeskanuj kartkę, i prześlij ją nam na maila i weź udział w konkursie, tak aby otrzymać szansę na wygranie darmowej pełnej subskrypcji na MyHeritage!

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Zeskanuj swoją historyczną kartkę świąteczną. Prosimy, aby przesłać nam skan obu stron (zewnętrznej i wewnętrzej)! Jeśli kartka zawiera fotografię, możesz użyć narzędzi fotograficznych MyHeritage, aby ją pokolorować, poprawić lub animować – ale nie musisz.
  • Podziel się zdjęciami/skanem swojej kartki świątecznej na Facebooku, Twitterze z hasztagiem #konkurspocztowkowyMyHeritage lub prześlij je nam na maila: poland@myheritage.com (w tytule maila prosimy o podanie: Konkurs świąteczny 2021). Pamiętaj, aby zamieścić kilka słów o podłożu: kto i kiedy wysłał tę kartkę do kogo? Dlaczego jest ona dla Ciebie ważna? 
  • Zwycięzca zostanie ogłoszony do 31 grudnia 2021 włącznie!

Powodzenia i Wesołych Świąt!