KONKURS z okazji Dnia Ojca: Zdjęcia i historie Ojców i synów (i nie tylko)!

KONKURS z okazji Dnia Ojca: Zdjęcia i historie Ojców i synów (i nie tylko)!

Dzień Ojca to wspaniała okazja, aby wyrazić wdzięczność naszym ojcom za wszystko, co od nich otrzymaliśmy – jedzenie i schronienie, miłość i czułą opiekę, dobre rady, czy umiejętności życiowe!

Kto z młodszego pokolenia Twojej rodziny jest uderzająco podobny do starszego krewnego? Chcemy to zobaczyć! Podziel się z nami zdjęciami mężczyzn i chłopców w Twojej rodzinie, którzy są podobni do swoich Ojców (Twoim zdjęciem i Twojego Ojca, dziadka i wnuka, wujka i siostrzeńca itd., nie jesteśmy wybredni!), i otrzymaj szansę na wygranie rocznej subskrypcji kompletnej MyHeritage!

Jeśli nie znasz swojego biologicznego ojca lub masz z nim niewielki lub żaden związek, mile widziane są również wspomnienia postaci ojca, które odegrały ważną rolę w Twoim życiu! Podobieństwo nie musi być czysto fizyczne.

Oto, jak wziąć udział w konkursie:

  • Zapostuj zdjęcie podobieństwa wraz z historią na Facebooku, Twitterze lub Instagramie używając hashtagu #DzienojcazMyHeritage, lub/i prześlij je nam na maila poland@myheritage.com.
  • Zachęcamy do skorzystania z narzędzi fotograficznych MyHeritage, aby pokolorować, ulepszyć, a nawet animować Twoje zdjęcia – wystarczą jednak również oryginalne!
  • Punkty bonusowe za podanie informacji ogólnych: kim są osoby na zdjęciach? Jakie były/ są ich relacje? W jaki sposób są do siebie podobni? Opowiedz nam ich historie.

Zdjęcia i historie można przesyłać do 23 czerwca włącznie, a jeden szczęśliwy zwycięzca zostanie ogłoszony najpóźniej do 26 czerwca!

Powodzenia! Nie możemy doczekać się Waszych zdjęć i historii!