Międzynarodowy Dzień Rodzin: Konkurs Na Najstarsze Zdjęcie Rodzinne

Międzynarodowy Dzień Rodzin: Konkurs Na Najstarsze Zdjęcie Rodzinne

Już za kilka dni Międzynarodowy Dzień Rodzin, którego celem jest pogłębienie świadomości społeczeństwa na temat problemów rodziny.

W kwietniu na stronie fanów na Facebooku opublikowaliśmy stare zdjęcie rodzinne z 1940 r. należące do naszego kolegi z zespołu Javiera i ponownie tak jak i stare zdjęcie ślubne, i cieszyło się dużą popularnością! Pomyśleliśmy, że byłoby miło zorganizować podobny konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin, tylko, że w tym wypadku nie ze starymi zdjęciami ślubnymi, a ogólnie ze starymi zdjęciami rodzinnymi! W końcu każdy z nas ma stare rodzinne zdjęcia, które przechowuje jak skarby!

Zdjęcie rodzinne z 1907 roku

Zdjęcie rodzinne z 1907 roku


Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie na najstarsze zdjęcia ślubne i zapraszamy do nowego konkursu na najstarsze zdjęcia rodzinne w naszych kolekcjach!

Co trzeba zrobić? Podobnie jak poprzednio, tylko tym razem chcielibyśmy Was zaprosić do przesyłania nam najstarszych zdjęć rodzinnych z oznaczeniami roku, osób na zdjęciu – np. mama, babcia, ciocia czy prababcia, najstarsze i zarazem najbardziej ciekawe zdjęcia rodzinne zostaną opublikowane u nas na Blogu w specjalnym poście i wezmą udział w głosowaniu przez naszych użytkowników. Osoba, która zwycięży otrzyma 1 roczną subskrypcję PremiumPlus oraz 1 roczną subskrypcję na dane do MyHeritage.

Zachęcamy Was do przesyłania starych zdjęć rodzinnych z opisem i datą kiedy było wykonane zdjęcie na stories@myheritage.com! Zdjęcia można przesyłać do 14. maja br. Kolejno, 15. maja opublikujemy zdjęcia rodzinne, które wezmą udział w głosowaniu naszych użytkowników. Zwycięzca będzie wybrany przez naszych użytkowników.

PS. Prosimy przesyłać tylko te zdjęcia, na które macie zgodę na wykorzystanie. Prosimy nie przesyłać zdjęć, które nie są Państwa własnością. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia, które zostaną przesłane bez zgody rodziny i z nieznanych źródeł. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy MyHeritage.com. Przesłane zdjęcia mogą być przedstawione na MyHeritage social media takich jak Facebook, Pinterest czy też Blog.