Odsłuchaj niesamowite odcinki 1. sezonu podcastów Blast From My Past

Odsłuchaj niesamowite odcinki 1. sezonu podcastów Blast From My Past

Właśnie minęliśmy półmetek 1. sezonu naszych podcastów, Blast From My Past – dostępnych na Spotify, Apple i wszędzie tam, gdzie korzystacie z podcastów.

Podcast Blast From My Past przedstawia niesamowite prawdziwe historie ludzi, których życie zmieniło się dzięki odkryciom poprzez MyHeritage na temat przeszłości swojej rodziny – czy był to bliski krewny, o którego istnieniu nigdy nie wiedzieli, klucz do rozwikłania starej rodzinnej tajemnicy, czy też nowe połączenie z dawno zapomnianym dziedzictwem, historii jest tak wiele. Podcasty odbywają się w języku angielskim.

Podsumowanie sezonu 1

Oto krótkie podsumowanie dotychczasowego sezonu:

Odcinek 1: The Secret of Ereikoussa– Sekret Ereikoussy” – Yvette Corporan chciała dowiedzieć się, czy cała społeczność greckiej wyspy, na której dorastała jej babcia, naprawdę spiskowała, by ukryć żydowską rodzinę tuż pod nosem nazistowskich okupantów? Śledź jej poszukiwania, by potwierdzić tę niezwykłą historię… i dowiedz się, co stało się z rodziną, którą jej babcia pomogła uratować.

Odcinek 2: „The Missing Piece – Brakujący element” – Porzucone na tym samym dworcu kolejowym w Daegu w Korei Południowej, w odstępie zaledwie kilku tygodni, Kim i Christine zostały oddane do adopcji po przeciwnych stronach globu i dorastały, nie wiedząc o swoim istnieniu. Potem otrzymały wyniki testu DNA, które wszystko zmieniły.

Odcinek 3:The Hero Who Fought Both Sides – Bohater, który walczył po obu stronach” – Na zdjęciu z 1933 r. żydowski sklepikarz, odznaczony niemieckim medalem wojskowym z czasów I wojny światowej, uśmiecha się zawadiacko obok nazistowskiego strażnika stojącego przed jego sklepem. Kim był ten człowiek i co się z nim stało w tamtych mrocznych latach? Odpowiedź na to pytanie to zadziwiająca historia odwagi.

Odcinek 4: „The Real Uncle Sam – Prawdziwy Wujek Sam – On chce, żebyś wstąpił do armii amerykańskiej. Ale kim jest Wujek Sam z kultowego plakatu werbunkowego? Okazuje się, że jego postać była oparta na prawdziwej osobie – a oto jego fascynująca historia.

Odcinek 5: „The Colombian Link – Połączenie kolumbijczyków – Kiedy para kolumbijskich przyrodnich braci adopcyjnych odnalazła się dzięki testowi DNA, nie mogli wiedzieć, że ich podróż w celu odnalezienia rodzin biologicznych dopiero się rozpoczęła… ani jak daleko ta podróż ich zaprowadzi.

Weź udział w naszej zabawie dotyczącej naszych podcastów genealogicznych!

Podcast jest naprawdę czymś wyjątkowym i wierzymy, że może mieć duży wpływ na popularyzację historii rodziny wśród szerszej publiczności. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy, aby móc ją rozpowszechnić! Prosimy o pomoc w rozpowszechnianiu podcastu poprzez śledzenie lub subskrybowanie go na preferowanej przez Was platformie i zachęcanie wszystkich, których znacie, aby również śledzili lub subskrybowali podcast!

Aby osłodzić tę ofertę, oferujemy Ci szansę wygrania planu kompletnego MyHeritage – naszego najlepszego planu dla historii rodziny. Oto co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

  • Śledź podcast na swojej ulubionej platformie podcastowej i posłuchaj jednego z odcinków
  • Udostępnij link do odcinka lub do podcastu na swoich kanałach społecznościowych
  • Wyślij nam wiadomość e-mail na adres blastfrommypast@myheritage.com, podając nazwę wysłuchanego odcinka i swój ulubiony cytat z tego odcinka

Szczęśliwi zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 1 lipca 2022 r.

Życzymy miłej zabawy i powodzenia!