Przygotowania do RootsTech 2023

Przygotowania do RootsTech 2023

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zacząć przygotowywać się do wyjazdu do Salt Lake City na pierwszą konferencję RootsTech na żywo od 2020 roku – jeśli nie możesz dołączyć osobiście, to odbędzie się ona również wirtualnie!

RootsTech to największe wydarzenie genealogiczne roku na świecie, odbywające się w dniach 2-4 marca, i jak co roku będziemy tam z mnóstwem wspaniałych wykładów, loterii, fajnych nagród, zajęć i oczywiście ekscytujących ogłoszeń.

W czasach przed-COVID, RootsTech przyciągnął dziesiątki tysięcy entuzjastów historii rodziny do Salt Lake City na kilka intensywnych dni nauki, odkryć i inspiracji. W latach 2021 i 2022 konferencja przeszła w tryb wirtualny, przyciągając miliony zdalnych uczestników z całego świata. W tym roku łączą to, co najlepsze z obu światów, oferując hybrydowe doświadczenie konferencyjne: osobiście i online.

RootsTech jest doskonałą okazją do doskonalenia swoich umiejętności, odkrywania nowych zasobów, narzędzi i technik oraz poznawania innych entuzjastów historii rodziny, takich jak Ty. Przygotowaliśmy najwyższej klasy listę wykładowców, którzy będą wypowiadać się na wiele tematów. Dodatkowo, będziesz miał okazję uczyć się i rozmawiać z naszym fenomenalnym personelem, w tym z ekspertami genealogii, specjalistami od wsparcia technicznego i nie tylko.

Stoisko MyHeritage na poprzedniej konferencji RootsTech

Stoisko MyHeritage na poprzedniej konferencji RootsTech

Zarejestruj się na stronie RootsTech, aby wziąć udział w konferencji osobiście lub wirtualnie. Uczestnictwo zdalne jest całkowicie bezpłatne.

W ten czy inny sposób, nie możemy się doczekać, aby Cię tam zobaczyć!