Święta: Konkurs na najstarsze zdjęcia świąteczne

Święta: Konkurs na najstarsze zdjęcia świąteczne

Już niedługo święta! Czy Wy również nie możecie się doczekać? Buzia się uśmiecha na samą myśl o nich? Dla mnie Święta Bożego Narodzenia są bardzo ważne, to nie tylko czas spędzony z rodziną, tradycja, ale również czas zastanowienia się nad kolejnych rokiem. Czas biegnie szybko, rzeczy przemijają, cieszmy się, tym co mamy i starajmy się nie tracić ani dnia, miesiąca, roku – tylko starajmy się jak najlepiej iść na przód i dokonujmy właściwych wyborów.

Dekorowanie Choinki - Święta Bożego Narodzenia

Dekorowanie Choinki - Święta Bożego Narodzenia

Zdjęcia Świąteczne

Zdjęcia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy Was zaprosić do konkursu świątecznego! A co trzeba zrobić, aby wygrać PremiumPlus oraz Subskrypcje na Dane? To bardzo proste! Podziel się świątecznym wspomnieniem z przeszłości! Zachęcamy Was do przesyłania starych zdjęć świątecznych z opisem i datą kiedy było wykonane zdjęcie na poland@myheritage.com! Zdjęcia można przesyłać do 31. grudnia br. Kolejno, początkiem stycznia wybierzemy zwycięzce!

PS. Prosimy przesyłać tylko te zdjęcia, na które macie zgodę na wykorzystanie. Prosimy nie przesyłać zdjęć, które nie są Państwa własnością. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia, które zostaną przesłane bez zgody rodziny i z nieznanych źródeł. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy MyHeritage.com. Przesłane zdjęcia mogą być przedstawione na potrzeby MyHeritage oraz social media takich jak Facebook, Pinterest czy też Blog.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Wiesia

  4 grudnia, 2013

  Czy adres jest poprawny ???

 • Justyna

  5 grudnia, 2013

  Tak: poland@myheritage.com.

 • Bryson

  11 maja, 2014

  This is a most useful conuiibttron to the debate