Webinarium: Webinary Online MyHeritage w Lipcu

Webinarium: Webinary Online MyHeritage w Lipcu

Lato już w pełni, a my mamy dla Ciebie nową porcję darmowych webinarów na lipiec! 

Nasze darmowe webinaria na żywo są prowadzone przez najlepszych ekspertów w dziedzinie genealogii, historii rodziny i DNA, którzy omawiają wiele istotnych tematów. Dzięki formatowi na żywo, możesz zadawać pytania i wchodzić w interakcję z wykładowcami w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie możesz dotrzeć na wydarzenie na żywo, wiele z nagrań jest dostępnych do oglądania w dogodnym dla Ciebie czasie.

Webinaria MyHeritage na Legacy Family Tree Webinars

Czy wiesz, że Legacy Family Tree Webinars organizuje szereg bezpłatnych webinarów MyHeritage w każdym miesiącu? Dwie sesje zostały zaplanowane na lipiec – tematy TBD. Przejdź do strony Legacy, aby uzyskać więcej szczegółów i zapisać się!

Sesje Facebook Live

Na te sesje nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: możesz dołączyć do nich bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Wystarczy wejść na stronę, kiedy sesja ma się rozpocząć, i wypatrywać transmisji wideo na żywo w górnej części kanału. Zalecamy śledzenie naszej strony na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia, gdy będziemy na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie pod koniec sesji.

Nie możesz przyjść na sesję na żywo? Nie martw się – nadal będziesz mieć dostęp do wszystkich nagranych sesji FB Live w sekcji Videos na stronie MyHeritage na Facebooku angielskim.

Webinary odbywają się w języku angielskim na naszym angielskim odpowiedniku Facebooka, nie polskim, dlatego ważne jest aby uprzednio polubić Facebooka angielskiego, tak aby webinary na żywo pojawiały się dla nas!

5 lipca, godz. 19.00 polskiego czasu

Temat: Poszukiwania szwedzkich korzenii

Prelegent: Christina Sagersten

Opis: Wiodący ekspert w dziedzinie szwedzkiej genealogii Christina Sagersten omówi, w jaki sposób należy prowadzić badania nad szwedzkimi przodkami.

7 lipca, godz. 20.00 polskiego czasu

Temat: Zalety prowadzenia zapisów genealogicznych online

Prelegent: Dick Eastman

Opis: Weteran genealogii Dick Eastman przedyskutuje zalety przechowywania rekordów swoich badań genealogicznych na platformie online, takiej jak MyHeritage, w porównaniu do starych metod offline.

12 lipca, 17.00 polskiego czasu

Temat: Jak dopasowanie DNA MyHeritage pomogło mi rozwiązać 40-letnią zagadkę

Prelegent: Jan Alpert

Opis: Genealog Jan Alpert dzieli się tym, jak dopasowanie DNA doprowadziło ją do rozwiązania 40-letniej rodzinnej tajemnicy.

19 lipca, 20 polskiego czasu

Temat: Funkcje fotograficzne na MyHeritage

Prelegent: Tal Erlichman

Opis: Nasz Dyrektor ds. Zarządzania Produktami, Tal Erlichman, poprowadzi Cię przez kompletny pakiet funkcji fotograficznych MyHeritage, pokazując jak tchnąć nowe życie w zdjęcia rodzinne poprzez ich retusz, animację, ulepszenie i kolorystykę.

21 lipca, 14.00 polskiego czasu

Temat: Wprowadzenie do genealogii krypto-żydowskiej

Prelegent: Genie Milgrom

Opis: Wielokrotnie nagradzana autorka i genealog Genie Milgrom podzieli się swoją niezwykłą podróżą genealogiczną i pokaże, jak szukać ukrytych żydowskich korzeni w hiszpańskiej lub portugalskiej historii rodziny.

21 lipca, 20.00 polskiego czasu

Temat: MyHeritage Trivia Game

Prelegent: John D. Reid

Opis: Sprawdź swoją wiedzę na temat genealogii w tej zabawnej grze prowadzonej przez brytyjsko-kanadyjskiego genealoga, Johna D. Reida!

28 lipca, 20.00 polskiego czasu

Temat: Zabezpieczenie na przyszłość i bezpieczeństwo Twoich badań

Prelegent: Thomas MacEntee

Opis: Czy zastanawiałeś się, co stanie się z Twoimi badaniami genealogicznymi, gdy Cię zabraknie? Dowiedz się, jak zapewnić, że Twoja ciężka praca przetrwa. Poprzez planowanie, zdrowy rozsądek i wykorzystanie nowych technologii, ekspert w dziedzinie genealogii Thomas MacEntee pokaże jak stworzyć plan działania dla zachowania Twoich badań genealogicznych dla przyszłych pokoleń.

Zapytaj Eksperta

Seria bezpłatnych webinariów Zapytaj Eksperta jest prowadzona przez naszego Eksperta Genealogii, Daniela Horowitza, w każdy czwartek o 19:00. W każdym tygodniu Daniel skupia się na innym temacie, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji rekordów historycznych i zaprasza użytkowników do zadawania pytań i konsultacji z nim. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na nadchodzące sesje Zapytaj eksperta.