Webinary online w czerwcu 2022 z MyHeritage

Webinary online w czerwcu 2022 z MyHeritage

Rozpocznij produktywne lato dzięki fascynującym, bezpłatnym sesjom online, które przygotowaliśmy dla Ciebie na najbliższe tygodnie i miesiące! Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania dotyczące DNA, znajdź swoich nieuchwytnych przodków, którzy często podróżowali, zagłębiając się w listy imigrantów i pasażerów, i wiele więcej.

Oto, co mamy w programie na czerwiec:

Sesje na żywo Facebook

Na te sesje nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: można do nich dołączyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Wystarczy wejść na tę stronę, gdy sesja ma się rozpocząć, i zwrócić uwagę na transmisję wideo na żywo w górnej części kanału. Zalecamy śledzenie naszej strony na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o transmisji na żywo. Pytania będzie można zadawać w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie po zakończeniu sesji.

Nie możesz uczestniczyć w sesji na żywo? Nie martw się – nadal możesz cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku (proszę zwrócić uwagę, że nasze webinary online maja miejsce na naszym angielskim Facebooku, link TUTAJ, nie polskim).

Poniedziałek, 6 czerwca, godz. 20 polskiego czasu

Temat: Badanie włoskiej genealogii

Mówca: Sarah Gutmann

Opis: Sarah Gutmann z Legacy Tree Genealogists pokaże Ci ważne zasoby i techniki do badania włoskich przodków.

Środa, 8 czerwca, godz. 14 polskiego czasu

Temat: Listy imigrantów & Pasażerów na MyHeritage

Mówca: Myko Clelland

Opis: Listy imigracyjne i pasażerskie są kluczem do odnalezienia zagubionych wątków dotyczących tych nieuchwytnych podróżujących przodków. Dołącz do Myko Clelland, naszego dyrektora ds. treści w Europie, aby zapoznać się z przeglądem wszystkiego, co MyHeritage ma do zaoferowania w kategorii listy imigracyjne i pasażerskie. Naucz się przeszukiwać te kolekcje i znaleźć informacje o przodkach, którzy podróżowali lub imigrowali do innych krajów.

Poniedziałek, 13 czerwca, godz. 8 polskiego czasu

Temat: Ogólna rozmowa o genealogii 

Mówca: Lisa Louise Cooke

Opis: Lisa Louise Cooke z Genealogy Gems dołączy do nas w kolejnym ekscytującym webinarze Facebook Live, którego nie chcesz przegapić. 

Środa, 15 czerwca, godz. 20 polskiego czasu

Temat: Badanie historii rodziny z MyHeritage

Mówca: Fran Kitto

Opis: W tej sesji od Down Under, Fran Kitto z TravelGenee pokaże Ci, jak odkryć nowe możliwości w historii Twojej rodziny.

Zapytaj Eksperta

Seria bezpłatnych webinariów Zapytaj Eksperta jest prowadzona przez naszego Eksperta Genealogii, Daniela Horowitza, w każdy czwartek o 19 czasu polskiego. W każdym tygodniu Daniel koncentruje się na innym temacie, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji rekordów historycznych i zaprasza użytkowników do zadawania pytań i konsultacji z nim. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na nadchodzące sesje Zapytaj Eksperta.

Jak zawsze, czekamy na Twój udział!