Webinary online w MyHeritage w marcu 2022

Webinary online w MyHeritage w marcu 2022

Rozpoczęliśmy ten miesiąc kilkoma świetnymi sesjami i ekscytującymi ogłoszeniami na RootsTech, które, mamy nadzieję, przypadły Wam do gustu! Przez cały miesiąc będziemy kontynuować bezpłatne sesje online na różne fascynujące tematy, prowadzone przez najlepszych ekspertów. W marcu przygotuj się na odkrywanie swoich korzeni z Shauną Hicks i tchnienie nowego życia w tych przodków, których historie uważałeś za nieco nudne, z Melissą Barker, czy na odkrywanie korzenii irlandzkich przodków. Z pewnością nie będziesz chciał przegapić wspomnianych, oraz pozostałych sesji!

Poniżej znajduje się pełny program na marzec:

Sesje na żywo na Facebooku

Na te sesje nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: można do nich dołączyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku (prosimy pamiętać, że z Facebooka angielskiego, nie polskiego). Wystarczy wejść na tę stronę, gdy sesja ma się rozpocząć, i zwrócić uwagę na transmisję wideo na żywo w górnej części kanału. Zalecamy śledzenie naszej strony na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o transmisji na żywo. Pytania będzie można zadawać w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie po zakończeniu sesji.

Nie możesz uczestniczyć w sesji na żywo? Nie martw się – nadal możesz cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB na żywo w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku.

Poniedziałek, 14 marca, godz. 13:00

Temat: Poszukiwanie Irlandzkich Przodków

Prelegent: Bernadette McGovern

Opis: Świętuj Miesiąc Dziedzictwa Irlandzko-Amerykańskiego z genealogiem i dyplomowaną pielęgniarką Bernadette McGovern, która przedstawi badania nad Irlandzkimi przodkami i podzieli się fascynującym studium przypadku.

Środa, 16 marca, godz. 8:00  

Temat: Wykorzystanie MyHeritage do badania historii rodziny w Australii

Prelegent: Shauna Hicks

Opis: Dołącz do Australijskiego eksperta genealogii Shauna Hicks na szczegółowe badanie Australijskich korzeni na MyHeritage.

Środa, 23 marca, godz. 19:00

Temat: Tchnięcie nowego życia w nieco “nudne” historie przodków

Prelegent: Melissa Barker

Opis: Nie ma czegoś takiego, jak “nudny” przodek! Wielu genealogów powie, że ma “nudnych” przodków, ponieważ nie może znaleźć dla nich dokumentów lub informacji. Dowiedz się od doświadczonego genealoga i archiwisty, jak znaleźć zapisy i informacje, aby przywrócić tych nudnych przodków do życia!

Środa, 30 marca, godz. 20:00

Temat: Tworzenie cyfrowego obiegu dokumentów genealogicznych

Prelegent: Janine Adams

Opis: Chcesz wykorzystać wszystkie niesamowite narzędzia i korzyści płynące z cyfrowej genealogii – ale tęsknisz za karteczkami samoprzylepnymi, kartkami indeksowymi i segregatorami? Janine Adams, profesjonalna organizatorka i entuzjastka genealogii, jest tutaj, aby Ci pomóc. Pokaże ci, jak stworzyć system pracy dla cyfrowej genealogii, który pomoże Ci utrzymać twoje informacje w porządku i będzie łatwo dostępny, nawet jeśli są one dostępne online.

Zapytaj Eksperta

Seria bezpłatnych webinariów Zapytaj Eksperta jest prowadzona przez naszego Eksperta Genealogii, Daniela Horowitza, w każdy czwartek o 19:00. W każdym tygodniu Daniel skupia się na innym temacie, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji rekordów historycznych i zaprasza użytkowników do zadawania pytań i konsultacji z nim. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na nadchodzące sesje Zapytaj Eksperta.

Jak zawsze, czekamy na Twój udział!