Wspomnienia z dzieciństwa: rodzinna impreza MyHeritage

Wspomnienia z dzieciństwa: rodzinna impreza MyHeritage

Pracownicy MyHeritage ich ich partnerzy, czyli rodzina MyHeritage zgromadzili się wspólnie na corocznej imprezie organizowanej przez MyHeritage, tym razem tematem przewodnim były wspomnienia z dzieciństwa, i innymi słowy bajkowi/filmowi bohaterzy.

Tegoroczny temat to dosłownie „Powrót do dzieciństwa”. Ludzie ubrani jak ich ulubieni superbohaterzy, bohaterzy z kreskówek, wzory do naśladowania, jak i postacie historyczne.

Jak co roku organizowaliśmy konkurs na najciekawszy kostium, zwyciężyli Shrek i Fiona. Co sądzicie o ich kostiumach?Nie poprzestaliśmy na tym tylko. Oprócz świętowania i ucztowania śpiewaliśmy utwory karaoke, w tym międzynarodowe hity, z naszych krajów rodzinnych.

Sprawdźcie nasze niektóre ulubione zdjęcia w pokazie slajdów poniżej:

Uroczystości rodzinne są doskonałym sposobem, aby wspólnie dzielić się wspomnieniami. Pisaliśmy o naszych wspomnieniach z dzieciństwa w nie tak dawnym poście, i wiemy jak ważne są one do zachowania naszego unikalnego dziedzictwa.

Nasza roczna uroczystość to kolejny czas zabawy dla zespołu MyHeritage spotkania w całym gronie i zabawy i upamiętniania chwil, jak w każdej rodzinie.

Rodzina MyHeritage urosła w ubiegłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni, że wszyscy nowi członkowie zespołu mogli wziąć udział. Na MyHeritage, nasz zespół jest taki sam jak nasze własne rodziny.

Jak obchodzicie szczególne chwile z rodziną? W jakiej uroczystości rodzinnej wzięliście udział ostatnio? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej, a także na Facebooku, Twitterze, Blipie i Google+.