MyHeritage wyselekcjonwany przez Google jako jedna z przodujących Aplikacji Android!

Komentarze2

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że aplikacja mobilna MyHeritage jest jedną z najlepszych aplikacji w Google Play!

Każdego tygodnia, Google selekcjonuje garstkę najlepszych nowych i zaktualizowanych Aplikacji Android i prezentuje je w Google Play. Jesteśmy zaszczyceni tym, iż aplikacja mobilna MyHeritage na Android została wybrana wiodącą wśród najlepszych aplikacji w ponad 30 krajach, w tym miesiącu.

Z ponad 4 milionami pobrań, aplikacja mobilna MyHeritage sprawia, że dzielenie się chwilami rodzinnymi, odkrywanie i zachowywanie historii rodzinnej „w ruchu” jest jeszcze łatwiejsze.

Aplikacja pozwala użytkownikom tworzyć i edytować ich drzewo genealogiczne, przeszukiwać miliardy rekordów historycznych, oraz robić zdjęcia i dzielić się tymi wspaniałymi chwilami i wspomnieniami z innymi. Aplikacja jest obsługiwana w 36 językach, w tym w języku polskim, pozwalając rodzinom na całym świecie na pozostawanie w stałym kontakcie.

Pobierz aplikację mobilną MyHeritage na Android i iOS już teraz (bezpłatnie).

Dostępna na iPad, iPhone, smartfony i tablety; aplikacja mobilna MyHeritage została zoptymalizowana na każdą z platform, dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii, oraz dzięki wprowadzeniu przyjaznego dla użytkownika interfejsu do pracy nad drzewem genealogicznym.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem naszej aplikacji, zapraszamy Cię do pobrania jej już dziś.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Marcin


  16 kwietnia, 2015

  Dzień dobry,

  pozwolę sobie zwrócić uwagę, iż wyraz „wiodąca”, użyty w powyższym kontekście jest dużym błędem językowym, i jest krytykowany nie tylko przez polonistów. Jest to rusycyzm, a dokładnie kalka językowa z rosyjskiego. Błąd z grupy rażących. „Wiodąca” może być np. ścieżka do jeziora. Proponuję zmienić ba „jedna z najlepszych”, „przodująca”, „w grupie najlepszych” itp.

  • Kasia


   17 kwietnia, 2015

   @Marcin, dziękuję za zwrócenie uwagi, pozdrawiam, Kasia