Walentynki: Prześlij nam stare zdjęcie ślubne z Twojej rodziny i wygraj PremiumPlus!

Komentarze5

„Tylko miłość się liczy” – Jan Twardowski

Czy kiedykolwiek zapytałeś swoją babcię, swojego dziadka, czy ciocię, wujka, jak się poznali? Jak to się stało, że połączyło ich tak silne uczucie, jakim jest miłość – a co dalej sprawiło, że stanęli na ślubnym kobiercu. Tym samym weszli w całkiem nowy rozdział w swoim życiu, zakładając rodzinę i dając życie swoim dzieciom.

Tak wiele rodzin posiada niesamowite historie miłosne: dwie osoby zakochały się w sobie i romans ten odmienił ich życia już na zawsze.

Być może dorastając miałeś okazję usłyszeć historie miłosne swoich dziadków, a może i nawet zobaczyć zdjęcia.

Z okazji zbliżających się Walentynek – Dnia Zakochanych, chcielibyśmy Was zachęcić do powrotu do tych niezwykłych zdjęć, które dla wielu ukazują najpiękniejsze chwile w życiu. Zachęcamy Was do podzielenia się z nami zdjęciami ślubnymi swoich krewnych, z dopiskiem roku, jeśli to możliwe i ewentualnie nazwisk oósb na zdjęciu. Wspaniale byłoby gdybyście opisali krótko historię poznania się osób ze zdjęcia, jeśli to możliwe.

Wyślij nam zdjęcie na stories@myheritage.com do 12 lutego. Wybierzemy wówczas jedną osobę, której zdjęcie najbardziej spodobało się nam. Wówczas zostaniesz nagrodzony roczną subskrypcją PremiumPlus.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze wspaniałe zdjęcia!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • viky


  Luty 8, 2016

  W moim drzewie wszystko się zgadza z zarządcą I. Borecka, ale chyba ta pani musi nauczyć się pisać Nazwisko, wszyscy w mojej rodzinie to Państwo Mróź a nie Mruś!!!! Jeśli ta Pani tego nie wie to chyba nie jest rodziną, Chodzi o zarządcę strony Iwona Borecka

  • Kasia


   Luty 14, 2016

   Witam,

   Serdecznie dziękujemy za przesłanie tak niesamowitych zdjęć ślubnych z Państwa rodzin, które dają wgląd w „cząstkę” historii miłosnych Państwa krewnych, którym przyszło żyć w takich czasach, w jakich żyli, dziękujemy również za opisy.

   Jeśli nie mają Państwa nic przeciwko, utworzymy wpis z zebranymi zdjęciami ślubnymi, dzieląc się historiami miłosnymi z Państwa rodzin.

   Tymczasem, chciałabym ogłosić wyniki konkursu, jeszcze raz podkreślam, wszystkie zdjęcia są przepiękne, ale postanowiliśmy nagrodzin zdjęcie nadesłane przez Panią Hannę Ostapowicz, z tego adresu email: hania.o25@gmail.com, Pani Hanno proszę o kontakt na katarzyna@myheritage.com i proszę o podanie adresu email, z którym loguje się Pani do swojej witryny, wówczas będziemy mogli przyznać Pani nagrodę.

   Pozdrowienia,
   Katarzyna

 • Piotr Zubielik


  Luty 15, 2016

  Niestety informację o przysyłaniu zdjęć ślubnych dostałem 14 lutego.

 • mm


  Luty 25, 2016

  Ja tak samo. W dniu 14.02.2016 o g.20:43 dostałem powiadomienie o możliwości wysłania zdjęć do 12 lutego. Rewelacja.

  • Kasia


   Luty 27, 2016

   Bardzo przepraszamy za tę pomyłkę, następnym razem dokładnie sprawdzimy datę. Pozdrowienia, Katarzyna